меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товаров
0 800 330 532 все звонки бесплатны
ru arrow ua Личный кабинет Список желаний 0 Корзина товаров0

Новые тенденции в индустрии мягкой мебели в грядущем осеннем сезоне ...Новые тенденции в индустрии мягкой мебели в грядущем осеннем сезоне ...

«Мода проходить, стиль залишається».
Коко Шанель

 

З настанням осені ми змінюємо наші улюблені активні види відпочинку на більш пасивні і все більше часу починаємо проводити в затишних та теплих оселях. В цей період для більшості з нас актуальним питанням постає внесення нових ноток та барв в інтер’єри домівок, які б допомогли скрасити похмурі осінні дні та провести дозвілля з насолодою. Однією з таких ноток є придбання дивану, що, без перебільшення, в сучасному світі став незамінним атрибутом інтер’єру.

Традиційно моду всьому світу диктує Італія, що не стало виключенням і цього сезону. Вже багато віків італійські родинні фабрики надійно зберігають секрети та підходи виготовлення меблів високої якості.

В новій колекції меблів від італійських дизайнерів найбільш яскравими стали 5 трендів, яким в цьому сезоні слідує весь світ.

1. «Еко-стиль» — здоров’я в оселі.

Цей стиль на сьогоднішній день є одним із важливих напрямів дизайну оселі. Використання для оздоблення якомога більшої кількості природних матеріалів (дерева, шкіри) – головна прикмета «еко-стилю». При виборі кольору перевага надається таким гамам кольорів як: колір землі, шоколаду, кремові, молочні, ніжно-зелені.

Сучасні «розумні» меблі створені з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла. Ці меблі не лише зручні, але вони й знижують також ризик розвитку таких захворювань як сколіоз, остеохондроз та алергії. Вони надають можливість для максимальної релаксації та відпочинку, зняття стресів після важких буднів.

2. Мінімалізм – ексклюзивна простота.

Сучасний мінімалізм – це не лише відсутність всього зайвого, але й вірно спланований простір, в якому багато світла та повітря. Для предметів інтер’єру характерні переважно прості форми: відсутність багато численних складок на диванах, рівні та прямі лінії тощо.

Взагалі стиль мінімалізму знаходиться під великим впливом традиційного японського дизайну та архітектури. Він зародився з рухом-Де Стель, голландським художнім напрямом, який з’явився в 1917 році. Майстри цього напряму використовували тільки базові елементи. Зокрема лінії та поверхні, а також основні кольори синього, жовтого, червоно та чорного.

«Адвокатом» стилю „мінімалізм“ був Стів Джобс. Він завжди використовував мінімальний виробничий дизайн в усіх складових програмного забезпечення. Стів Джобс також був відомим тим, що в його великому будинку було лише декілька предметів інтер’єру: фотографія Ейнштейна, лампа в стилі Тіффані, стілець та ліжко.

3. Англійська класика на новий лад.

Це порівняно новий напрям, в якому поєднуються вічно модна класика та нові віянні в дизайні та декорі. Від англійського стилю залишилось саме головне – натуральні матеріали, добротні, зручні, тяжкі меблі, пледи, диванні подушки. Особливу роль відіграє колір: сучасні вподобання щодо стилю вимагають яскравих, іноді неочікуваних кольорів меблів та аксесуарів.

4. Розкіш епохи Відродження та сучасний комфорт.

Елегантний шик, вишуканість та акцент на деталях. Розкіш, зокрема, в італійських інтер’єрах, відмінно поєднується з функціональністю, а антикварні речі мирно співіснують поруч зі зразками сучасного дизайну. Перевага надається класичним меблям із темних порід дерев, насиченим, глибоким, соковитим кольорам м’яких меблів.

5. Універсальна модульність.

Модульні меблі – це конструктор, що включає в себе різні елементи, які можна комбінувати між собою, підлаштовуючи під свій настрій чи особливості планування будь-якої квартири чи кімнати. Наприклад, дивани можна комплектувати та формувати на будь-який смак, збільшувати чи зменшувати під габарити квартири, змінювати колір чи компонувати декілька кольорів та текстур. Також в диван можна встановити механізм, який дозволить розкладати його в зручне ліжко тощо.

Крім того, в цьому сезоні великої популярності набуває м’яка обшивка меблів. Багато відомих дизайнерів в своїх колекція меблів та аксесуарів для дому роблять акцент на м’яких тканинах: оббивка із велюру, вельвету та бархату. Меблі, обшиті такими тканинами, створюють в будинку теплу та затишну атмосферу, а м’якість тканини робить її привабливою та дуже приємною на дотик. Вишуканості та неповторності м’яким меблям додасть, наприклад, бархатна подушка з квітковим вичурним візерунком.

Стилів, кольорів, віянь, трендів безліч, але кожен з нас може стати автором та новатором власного неповторного дизайну, сміливо експериментуючи та поєднуючи модні новинки, кольори та фактури сезону. Головне, не зупинятись в бажаннях до експериментів та змін звичних інтер’єрів та робити вибір на користь тих предметів інтер’єру, які дійсно приносять радість серцю та створюють комфорт.

Оставить отзыв: