Нові тенденції в індустрії м’яких меблів у прийдешньому осінньому сезоні…
12 октября 2012

Нові тенденції в індустрії м’яких меблів у прийдешньому осінньому сезоні…

«Мода проходить, стиль залишається».
Коко Шанель

З настанням осені ми змінюємо наші улюблені активні види відпочинку на більш пасивні і все більше часу починаємо проводити в затишних та теплих оселях. В цей період для більшості з нас актуальним питанням постає внесення нових ноток та барв в інтер’єри домівок, які б допомогли скрасити похмурі осінні дні та провести дозвілля з насолодою. Однією з таких ноток є придбання нового дивану, що, без перебільшення, в сучасному світі став незамінним атрибутом інтер’єру.

Традиційно моду всьому світу диктує Італія, що не стало виключенням і цього сезону. Вже багато віків італійські родинні фабрики надійно зберігають секрети та підходи виготовлення меблів високої якості.

В новій колекції меблів від італійських дизайнерів найбільш яскравими стали 5 трендів, яким в цьому сезоні слідує весь світ.

1. «Еко-стиль» — здоров’я в оселі.

Цей стиль на сьогоднішній день є одним із важливих напрямів дизайну оселі. Використання для оздоблення якомога більшої кількості природних матеріалів (дерева, шкіри) – головна прикмета «еко-стилю». При виборі кольору перевага надається таким гамам кольорів як: колір землі, шоколаду, кремові, молочні, ніжно-зелені.

Сучасні «розумні» меблі створені з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла. Ці меблі не лише зручні, але вони й знижують також ризик розвитку таких захворювань як сколіоз, остеохондроз та алергії. Вони надають можливість для максимальної релаксації та відпочинку, зняття стресів після важких буднів.

Диван AMADEO

2. Мінімалізм – ексклюзивна простота.

Сучасний мінімалізм – це не лише відсутність всього зайвого, але й вірно спланований простір, в якому багато світла та повітря. Для предметів інтер’єру характерні переважно прості форми: відсутність багато численних складок на диванах, рівні та прямі лінії тощо.

Взагалі стиль мінімалізму знаходиться під великим впливом традиційного японського дизайну та архітектури. Він зародився з рухом-Де Стель, голландським художнім напрямом, який з’явився в 1917 році. Майстри цього напряму використовували тільки базові елементи. Зокрема лінії та поверхні, а також основні кольори синього, жовтого, червоно та чорного.

«Адвокатом» стилю „мінімалізм“ був Стів Джобс. Він завжди використовував мінімальний виробничий дизайн в усіх складових програмного забезпечення. Стів Джобс також був відомим тим, що в його великому будинку було лише декілька предметів інтер’єру: фотографія Ейнштейна, лампа в стилі Тіффані, стілець та ліжко.

Диван STEFANO

3. Англійська класика на новий лад.

Це порівняно новий напрям, в якому поєднуються вічно модна класика та нові віянні в дизайні та декорі. Від англійського стилю залишилось саме головне – натуральні матеріали, добротні, зручні, тяжкі меблі, пледи, диванні подушки. Особливу роль відіграє колір: сучасні вподобання щодо стилю вимагають яскравих, іноді неочікуваних кольорів меблів та аксесуарів.

Диван DANTE

4. Розкіш епохи Відродження та сучасний комфорт.

Елегантний шик, вишуканість та акцент на деталях. Розкіш, зокрема, в італійських інтер’єрах, відмінно поєднується з функціональністю, а антикварні речі мирно співіснують поруч зі зразками сучасного дизайну. Перевага надається класичним меблям із темних порід дерев, насиченим, глибоким, соковитим кольорам м’яких меблів.

Диван угловий ORNELLO

5. Універсальна модульність.

Модульні меблі – це конструктор, що включає в себе різні елементи, які можна комбінувати між собою, підлаштовуючи під свій настрій чи особливості планування будь-якої квартири чи кімнати. Наприклад, дивани можна комплектувати та формувати на будь-який смак, збільшувати чи зменшувати під габарити квартири, змінювати колір чи компонувати декілька кольорів та текстур. Також в диван можна встановити механізм, який дозволить розкладати його в зручне ліжко тощо.

Диван угловий AMADEO

Крім того, в цьому сезоні великої популярності набуває м’яка обшивка меблів. Багато відомих дизайнерів в своїх колекція меблів та аксесуарів для дому роблять акцент на м’яких тканинах: оббивка із велюру, вельвету та бархату. Меблі, обшиті такими тканинами, створюють в будинку теплу та затишну атмосферу, а м’якість тканини робить її привабливою та дуже приємною на дотик. Вишуканості та неповторності м’яким меблям додасть, наприклад, бархатна подушка з квітковим вичурним візерунком.

Стилів, кольорів, віянь, трендів безліч, але кожен з нас може стати автором та новатором власного неповторного дизайну, сміливо експериментуючи та поєднуючи модні новинки, кольори та фактури сезону. Головне, не зупинятись в бажаннях до експериментів та змін звичних інтер’єрів та робити вибір на користь тих предметів інтер’єру, які дійсно приносять радість серцю та створюють комфорт.

pixelpixel