меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Інтернет-магазин меблів в Україні

Стильні сучасні м’які меблі від Pufetto — це комфортне місце для відпочинку і релаксації після виснажливих робочих буднів та яскравий елемент інтер’єру помешкання. У каталозі представлений великий вибір продукції різного типу. Основа всіх товарів — каркас з масиву натурального дерева, завдяки чому меблі не бояться високих навантажень та інтенсивного використання. Високоякісні наповнювачі з латексованого пінополіуретану забезпечують особливі м’якість і комфорт, щоб ви могли розслабитися й відпочити. А оббивка з якісних, міцних тканин зберігає свій вигляд протягом усього терміну експлуатації та тішить погляд насиченими кольорами і приємною фактурою.

М’які меблі в нашому інтернет-магазині розподілені за наступними каталогами:

Дивани

Один із найбільш універсальних і популярних видів сучасних м’яких меблів. Дивани використовуються як в якості повноцінного спального місця або місця для денного відпочинку, перегляду фільмів чи зустрічі гостей, так і в якості центрального елементу інтер’єру вітальні.

Ви можете купити такі типи м’яких меблів в Києві з доставкою в інші міста країни:

М’які меблі першої групи відрізняються спрощеною конструкцією. До того ж вони легкі в розміщенні — можна встановити в кутку, біля стіни або у центрі кімнати. Ширина корпуса найкомпактніших моделей не перевищує 2 м, а найбільш містких — більше 3 м. У цій категорії виділимо моделі Andrea, Marta, Famiglia, Claudia.

Кутові дивани відрізняються ускладненою конструкцією і займають більше вільного простору в приміщенні. Але такі меблі мають збільшену площу сидіння, тому на них легко можуть одночасно розміститися три і більше особи. В якості прикладу наведемо моделі Bruno, Bianca, Mario, Amadeo.

Розкладні дивани відрізняються спеціальним вбудованим механізмом трансформації. За потреби меблі цього типу легко розкладаються у м’яке і комфортне спальне місце, яке можна використовувати в якості основного чи гостьового, що звільняє від необхідності купувати два вироби. Саме такі м’які меблі часто замовляють онлайн в Україні покупці з різних регіонів, але ціна на них, як правило, вища. В цій категорії виділимо Famiglia, Greta, Silvio, Dino.

Крісла

Класичний варіант м’яких меблів для відпочинку з цікавою книгою, перегляду фільму чи спілкування з друзями. Стане чудовим вибором для випадків, коли в приміщенні не вистачає місця для розміщення широкого дивану. Адже крісло також може забезпечити гідний рівень комфорту, але при цьому займає значно меншу площу. Так, ширина моделі Livorno становить лише 83 см — це найбільш компактні і дешеві м’які меблі цього типу в каталозі.

Під час вибору важливо звернути увагу на наявність механізму трансформації, який широко застосовується при виробництві сучасних м’яких крісел. Для прикладу, модель Vito легко розкладається і перетворюється у спальне місце розмірами 700x1960 мм.

Пуфи

Один з найкомпактніших варіантів м’яких меблів на ринку. Невеликий, але при цьому яскравий і зручний пуфик легко стає там, де не вистачає місця для дивана чи крісла. Також виріб є чудовим доповненням для гардеробної кімнати чи спальні. Деякі моделі додатково оснащуються спеціальною нішею під сидінням, в якій можна зберігати різноманітні побутові речі.

Ліжка

Глибокий і комфортний сон — запорука гарного самопочуття, бадьорості та продуктивного робочого дня. А щоб забезпечити собі такий сон кожної ночі, важливо підібрати комфортне і надійне ліжко. На вибір покупців на сайті Pufetto представлені моделі різних розмірів, дизайну і форми.

Загальноприйнято розділяти ліжка на дві великі групи:

Меблі першого типу мають розміри 140x200 см і розраховані на комфортне розміщення однієї людини. Що ж стосується моделей другого типу, то їхні розміри залежать уже від конкретної модифікації. Найпопулярніші варіанти: 160x200 см, 180x200 см, 200x200 см. Втім, визначившись з моделлю, ви завжди можете придбати її в потрібних розмірах.

Також варто звернути увагу на те, що деякі м’які меблі цього типу додатково оснащуються прихованою нішею для зберігання спальної білизни та інших речей — зручне рішення для маленьких кімнат. В якості прикладу наведемо Luca, Dimaro, Forli.

Матраци

Не менш важливе значення для здорового сну має матрац. Незалежно від моделі ліжка, ви можете підібрати якісний ортопедичний матрац, який забезпечить підтримку хребта і голови в анатомічно правильному положенні. На практиці це зменшує напругу в шиї та спині, сприяє формуванню рівної постави і дозволяє уникнути болю. Сучасні моделі матраців додатково оснащені такими ефектами, як «зима/літо» та «ефект пам’яті», що підвищує зручність експлуатації.