меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

10 кроків до скандинавського стилю10 кроків до скандинавського стилю

Скандинавський стиль не втрачає популярності вже дуже давно. Це досить універсальний вибір для людей, які не бажають захламлювати простір зайвими предметами і меблями, та для тих, хто не любить химерного декору. Такий простір екологічний у всіх сенсах: спокійні лінії, натуральні матеріали в оформленні інтер'єру, нейтральні або натуральні кольори. Це відповідний вибір для впевнених в собі романтиків, не позбавлених практичності і здорового глузду - і для тих, кому подобається дихати на повні груди в своєму будинку.

Максимум вільного простору
Для початку виносимо з квартири або будинку все зайве, даємо простору "подихати", а собі дозволяємо повністю викинути з голови стереотипи про те, як повинен виглядати будинок.
Нехай ваша мрія народиться поступово, розкриється, немов тендітна квітка разом з знайденої глибиною і тишею порожнього житла. Це, мабуть, найважливіше при плануванні інтер'єру в скандинавському стилі - відчути атмосферу вашого майбутнього будинку, відчути, як він наповниться радісним сміхом дітей і емоціями дружної сім'ї. Цей дух затишку залежить від планування квартири, її розмірів, способу освітлення і безлічі інших чинників. Поспіх ні до чого - дозволяємо інтер'єру оформитися на рівні ідеї в голові або начерків на папері, зараз це просто чисте полотно, на якому ви намалюєте найзаповітнішу мрію про щастя.

Білі стіни
Так, фарбувати стіни часом виявляється утомливо, але чистий білий колір - це основа і база, це строгість думки і чистота ідеї. Оновлюємо фарбування, якщо це необхідно - можна зовсім не старатися з вирівнюванням поверхні, а якщо вам пощастило, і стіна цегляна - можна подумати, як підкреслити цей приємний факт. Якщо дозволяють розміри, можна пофарбувати одну зі стін у контрастний монотонний колір або відтінок-компаньйон, але при цьому, звичайно, потрібно враховувати психологію кольору і призначення кімнати.
Підлога
Традиційно використовується дерево світлих кольорів в поєднанні з матовим лаком, що імітує необроблену структуру. Це дозволяє уникнути відчуття зайвої стерильності і холодності інтер'єру при білому забарвленню стін. Практика, проте, показує, що відмінним рішенням може виявитися забарвлення під лак морилкою прозорих відтінків.
Меблі
Гарнітури в єдиному стилі давно не працюють і взагалі досить нудні. Набагато цікавіше і практичніше підібрати, наприклад, комплект стільців в їдальню в двох-трьох варіаціях, причому вони можуть бути навіть зовсім контрастними. Відмінно працює в сучасному інтер'єрі ідея вінтажного обіднього столу з важкого дуба та дизайнерськими диванами. Краще зупинити свій вибір на геометричних силуетах - нехай в меблевому ансамблі буде всього один великий акцент за формою і фактурою, а решта вигідно підкреслюють і доповнюють загальну картину.
Освітлення
Цю опцію потрібно використовувати по-максимуму. Великий і наповнений повітрям простір вимагає добре продуманого освітлення - краще теплого і досить яскравого. З плином часу і зміною рівня освітленості будинку буде змінюватися і настрій - від задумливого і спокійного до залитого теплим світлом і радістю.

Картини і декор
Графіка. Абстракція. Яскраві кольори. Монохром. Змішання першого і другого - і навіть додаток третього. Ось тут можна дати простір фантазії. Мінімізація деталей в інтер'єрі якраз допускає можливість вдосталь пограти з декором. Звичайно, мова не йде про те, щоб завішати всі стіни картинами - але створити на одній зі стін справжню експозицію - чому б і ні? Декор може бути і на функціональних предметах: пуфи простої форми, але з імітацією грубої в'язки в фактурі, або цікавий плафон лампи.
Текстура і принти
Дуже цікава тема - при збереженні світлої або нейтральної загальної гами, можна змішувати різні текстури. Погодьтеся, білий пухнастий дизайнерський килим у дивана, біла матова шкіра самого дивана і білий, в'язаний гачок, накинутий на спинку створюють абсолютно різні тактильні відчуття, але наскільки гармонійно виглядають разом. Додамо сюди, наприклад, вертикально розташовані опуклі етажерки з вибіленого дерева поруч і овальні плафони. Залишиться тільки доповнити грамотно підібраними кольоровими аксесуарами - і в цьому просторі хочеться жити.
Принти використовуються досить акуратно, найчастіше це прості геометричні форми, вони можуть доповнювати один одного, а можуть вступати в стилістичний діалог - в цьому випадку потрібно обов'язково дивитися на співвідношення колірних плям в загальному враженні.
Зелень
Абсолютний мастхев. Велика рослина у великому горщику на підлозі, довгі квіти у високих вузьких вазах - зелень надає всьому інтер'єру закінченості і свіжості. Варто приділити цьому питанню найпильнішу увагу - і результат буде радувати вас в будь-яку погоду і пору року.


Лишити відгук: