меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

10 прийомів дизайну, які безнадійно застаріли10 прийомів дизайну, які безнадійно застаріли

"Дорого-багато", з великою кількістю ліпнини та позолоти - давно вчорашній день. Квартири в стилі "я одягну все краще відразу" з'явилися в той момент, коли у нас з'явився доступ к новим небаченим матеріалами, сантехніці та технологіям. Це нормально - якщо пружину довго стискати, а покупців тримати на "короткому повідку", змушуючи битися із-за нещасних шаф, вони, зрозуміло, дуже постараються зробити все, щоб завалити будинок найкращим, що тільки зможуть знайти. І краще яскравішім, багатшим та більшим.

Почавши робити ремонт у своїй новій квартирі або оновлюючи стару, хочеться, звичайно, зробити так, щоб всі здивувалися: оригінальність властива навіть цілком консервативним людям. Але деякі прийоми, актуальні років 20 назад, сьогодні видадуть незнання сучасних тенденцій - або непрофесіоналізм дизайнера. Розповідаємо, що робити, щоб ваш будинок не здався безнадійно старомодним: сьогодні в тренді - "просто, екологічно і стильно".


Багатошарові стелі зі складним підсвічуванням

Так, це було хітом на початку нульових: здавалося, що оголошено змагання, чия стеля виявиться самою багатошаровою, сложнокроеною і фільдіперсовою - вправлялися, хто на що здатний. В результаті квартири, особливо невеликі, виглядали часом так, немов на стелю приліпили догори ногами весільного торта і літаючої тарілки, суцільно посипаної лампами.

Сьогодні можна вибрати будь-який з актуальних стилів, які дозволять залишити стелю в спокої - часто навіть не покритим штукатуркою, як, наприклад, в стилістиці лофт. Це візуально збільшує простір і дозволяє не городити город при ремонті.Ніші та арки

Фальшстіни та ніші з гіпсокартону, художні арки і колони - в це ми теж награлися в нульових вдосталь. Прийшла пора зрозуміти, що аркам найкраще залишатися там, де вони органічно виглядають - в парках, в руїнах стародавніх грецьких храмів і в інших розкопках. Це малофункціонального, заважає нормальному прибиранню, затратно в обслуговуванні і краде дику кількість простору, якого і так часом не вистачає.

Сьогоднішній погляд на питання такий: прибрати все зайве з очей геть, максимально розширити всі отвори, висвітлити коридори, наповнити приміщення світлом і повітрям. При необхідності звести перегородку або зонувати простір використовуючи легкі і ажурні конструкції або живу зелень, виділяти потрібні місця приміщення освітленням.
Меблеві стінки

Наші батьки записувалися на отримання жаданої меблевої стінки, покритої блискучим лаком, за місяці, і раділи, немов діти Нового року, коли вдавалося "урвати" - і все квартири виглядали немов близнюки-брати. Практика показує, що використання подібної стінки дуже незручно - все лежить однаково далеко, в результаті використовуються нижні відділи, а в верхні звалюється все, що заважає і дратує, і туди ніхто не заглядає роками.

Набагато логічніше завести окрему гардеробну кімнату, якщо дозволяє розмір приміщення, або перейти на лаконічні підвісні тумби і шафи - це додасть і ергономіки, і функціональності при куди менших просторових витратах. Про стиль і зовсім помовчимо.
 

Фотошпалери

Ця ідея здавалася відмінною і свіжої, коли вони тільки з'явилися. Але, давайте по-чесному, фотошпалери дуже швидко набридають і стомлюють - живий пейзаж за вікном гарний тим, що він постійно змінюється в залежності від зміни часу доби і року, створюючи різний настрій.

Розумніше буде або зробити стінку з великою кількістю живих квітів і великим акваріумом, якщо хочеться прилучення до світу флори і фауни - або повісити кілька якісних постерів із зображенням природи і час від часу міняти їх на інші. У будь-якому випадку це виявиться дешевше і цікавіше, ніж переклеювати нескінченно шпалери, змінюючи гори на всю стіну на море такого ж розміру, яке набридне з такою ж швидкістю.
Шафи купе

Вони дуже гарні в офісах - та й взагалі хороші, коли простір настільки невелик, що вимагає дуже вдумливого підходу до його використання. Але їх зовнішній вигляд змінився - навіть якщо немає можливості зробити нормальні дверцята на петлях, потрібно хоча б надати їм вигляду повноцінного шафи. Або залишити для прихожих, які продовжують чомусь будувати крихітними - а в кімнати поставити людські шафи нормального вигляду.
Набори меблів

Це, безумовно, зручно - прийшов в салон, ткнув пальцем у шафу, яка сподобалася - і тобі відразу зібрали і стіл, і стільці, і тумбочки. До червоного дивану - червоні крісла і тахту обов'язково. Але ж це, по-перше, дуже нудно, по-друге, видає повна відсутність фантазії і почуття стилю власників квартири. Набагато цікавіше пограти з квітами, формами, фактурами і розстановкою різноформату меблів, правда?

Шпалери для всієї кімнати

І це, безсумнівно, зручно теж - закатати всю кімнату в однакові квіточки або смужки, і голова не болить. Але простір стає набагато цікавіше і глибшим, якщо акцентувати контрастним кольором або близькому по гамі відтінком якусь одну стіну. І сучасні інтер'єрні тенденції дуже згодні з такою ідеєю. Як правило, акцент ставлять на тій стіні, яку видно першої відразу після входу в кімнату.
Душові кабіни

Ми там вище вже все з'ясували про космічні кораблі, правда? Краще залишити блискучі предмети з безліччю миготливих лампочок і кнопочок для ігор дітей і фільмів про прибульців. Нормальні люди вибирають якісну сантехніку виразної форми і лаконічні конструкції зі скла - і гармонійно вписують її в екологічний дизайн ванної. Найчастіше при цьому використовують дерево, камінь і плитку природного вигляду і кольору.
Комп'ютерний стіл

Технології пішли настільки далеко, що вони просто не потрібні - з усіма цими нагромадженнями поличок для дискет і висувною столешньою для клавіатури - здається, більшість користувачів взагалі перейшли на лептопи, оскільки це зручніше і простіше. Так що саме час обзавестися добротним невеликим акуратним столиком - а полички і ящики підвісити вище, якщо так вже хочеться поставити на них книги, словники та інше, необхідні для роботи.

М'який куточок для кухні

Тепер теж здається анахронізмом: великовагові комплекти, міцно причаїлися в кутку, замінили зручні столи прозорих конструкцій або, навпаки, натурального дерева - і стільці. Для розпивання кави та інших напоїв давно визнано зручним і красивим поставити один невеликий диван або виділити спеціальну зону відпочинку.


Лишити відгук: