Pufetto
Pufetto
Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0
27 липня 2021

Комфорт при компактності: чому потрібно купити маленький диван

Статті про дивани

Майже в кожному інтер'єрі є місце для довгих тримісних і більших диванів. Іноді посадочне місце хочеться зробити маленьким і затишним, але у той же час функціональним. Компактні дивани найкраще відповідають цим вимогам. До того ж, серед них існують розкладні моделі, що можуть перетворюватися на додаткові гостьові спальні місця. Інтернет-магазин Pufetto пропонує придивитися до сучасних моделей компактних диванів і оцінити переваги цих м'яких меблів.

Переваги маленьких диванів

Компактні дивани — практичне рішення для маленьких квартир і кімнат, часті переїзди. У просторих квартирах можна встановити маленький розкладний диван на кухню, в гостьову кімнату і навіть на балкон, щоб отримати додаткове спальне місце для гостей.

Переваги диванів такого виду:

  • універсальність — підходять для приміщень малого, середнього і великого розміру;

  • мобільність — просто переносяться і перевозяться, проходять в вузькі коридори і дверні прорізи.

Невеликі дивани діляться на два типи — розкладні і нерозкладні. Розкладні варіанти дозволяють економити більше простору — після збирання додаткової секції в кімнаті залишається невелике затишне сидіння й багато вільного місця перед ним. Варіанти без механізму трансформації здатні стати комфортною заміною крісел.

Тип механізму та трансформація

Компактні дивани комплектуються різними механізмами розкладки:

  • дельфіном, як тримісний диван Маттоне;

  • Єврокнижка, як модель Березня;

  • пантографом, як Лаура;

  • на підлогу, як Косимо;

  • тахтою, як Віто.

Часто невеликі дивани купляють для дітей і підлітків. Тому механізм повинен розкладатися та складатися з мінімальними зусиллями. Якщо диван купується для гостей старшого віку, він повинен бути високим у складеному й розкладеному стані. Так найвищій людині зручно вставати в будь-якому положенні. Також розбирання та збирання повинна бути швидким, з мінімумом кроків.

За цими показниками користувачі розкладних диванів віддають перевагу механізму дельфіну. За ним слідують пантограф та єврокнижка. Механізми тахта й на підлогу — найкращий варіант для дитячих диванів, оскільки опускають спальне місце нижче.

Рекомендації по вибору

Компактні дивани неймовірно популярні — вони зручні, добре поміщаються в будь-якій кімнаті, допомагають організувати комфортне індивідуальне місце відпочинку. Щоб насолодитися усіма перевагами меблів, важливо знати, на що звертати увагу перед покупкою:

  1. Ширина — у маленьких диванів варіюється у діапазоні 130-190 см, у Pufetto можна замовити будь-яку.

  2. Наявність і тип механізму розкладки — з ним диван стає додатковим спальним місцем або для гостей, або на кожен день.

  3. Кількість місць — маленькі дивани випускаються і на два, і на три посадочні місця. Приклад такого виробу — диван Грація двомісний розкладного типу, доступний і в тримісному варіанті.

Окремий пункт інтересу — оббивна тканина. Її вибір залежить від розміщення меблів у кімнаті (у тіні, на світлі), інтенсивності використання, наявності домашніх тварин і обіднього столу поблизу. При ризику проливання рідин рекомендується вибирати вологостійкий непромокальний матеріал. Власникам домашніх тварин варто звернути увагу на міцну тканину антикіготь. Дивани, що стоять на світлі, повинні бути обтягнуті матеріалом, стійким до вицвітання. При частому використанні потрібна тканина, стійка до стирання.


Поширити:

#диван   #розкладний диван   #маленький диван   #механізми розкладних диванів   #поради

Лишити відгук
<< Попередня стаття
Розкішне доповнення до інтер'єру спальні
Наступна стаття >>
Як вибрати корпусні меблі: основні критерії вибору