меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Комфорт при компактності: чому потрібно купити маленький диванКомфорт при компактності: чому потрібно купити маленький диван
Зміст


Майже в кожному інтер'єрі є місце для довгих тримісних і більших диванів. Іноді посадочне місце хочеться зробити маленьким і затишним, але у той же час функціональним. Компактні дивани найкраще відповідають цим вимогам. До того ж, серед них існують розкладні моделі, що можуть перетворюватися на додаткові гостьові спальні місця. Інтернет-магазин Pufetto пропонує придивитися до сучасних моделей компактних диванів і оцінити переваги цих м'яких меблів.

Переваги маленьких диванів

Компактні дивани — практичне рішення для маленьких квартир і кімнат, часті переїзди. У просторих квартирах можна встановити маленький розкладний диван на кухню, в гостьову кімнату і навіть на балкон, щоб отримати додаткове спальне місце для гостей.

Переваги диванів такого виду:

  • універсальність — підходять для приміщень малого, середнього і великого розміру;

  • мобільність — просто переносяться і перевозяться, проходять в вузькі коридори і дверні прорізи.

Невеликі дивани діляться на два типи — розкладні і нерозкладні. Розкладні варіанти дозволяють економити більше простору — після збирання додаткової секції в кімнаті залишається невелике затишне сидіння й багато вільного місця перед ним. Варіанти без механізму трансформації здатні стати комфортною заміною крісел.

Тип механізму та трансформація

Компактні дивани комплектуються різними механізмами розкладки:

  • дельфіном, як тримісний диван Маттоне;

  • Єврокнижка, як модель Березня;

  • пантографом, як Лаура;

  • на підлогу, як Косимо;

  • тахтою, як Віто.

Часто невеликі дивани купляють для дітей і підлітків. Тому механізм повинен розкладатися та складатися з мінімальними зусиллями. Якщо диван купується для гостей старшого віку, він повинен бути високим у складеному й розкладеному стані. Так найвищій людині зручно вставати в будь-якому положенні. Також розбирання та збирання повинна бути швидким, з мінімумом кроків.

За цими показниками користувачі розкладних диванів віддають перевагу механізму дельфіну. За ним слідують пантограф та єврокнижка. Механізми тахта й на підлогу — найкращий варіант для дитячих диванів, оскільки опускають спальне місце нижче.

Рекомендації по вибору

Компактні дивани неймовірно популярні — вони зручні, добре поміщаються в будь-якій кімнаті, допомагають організувати комфортне індивідуальне місце відпочинку. Щоб насолодитися усіма перевагами меблів, важливо знати, на що звертати увагу перед покупкою:

  1. Ширина — у маленьких диванів варіюється у діапазоні 130-190 см, у Pufetto можна замовити будь-яку.

  2. Наявність і тип механізму розкладки — з ним диван стає додатковим спальним місцем або для гостей, або на кожен день.

  3. Кількість місць — маленькі дивани випускаються і на два, і на три посадочні місця. Приклад такого виробу — диван Грація двомісний розкладного типу, доступний і в тримісному варіанті.

Окремий пункт інтересу — оббивна тканина. Її вибір залежить від розміщення меблів у кімнаті (у тіні, на світлі), інтенсивності використання, наявності домашніх тварин і обіднього столу поблизу. При ризику проливання рідин рекомендується вибирати вологостійкий непромокальний матеріал. Власникам домашніх тварин варто звернути увагу на міцну тканину антикіготь. Дивани, що стоять на світлі, повинні бути обтягнуті матеріалом, стійким до вицвітання. При частому використанні потрібна тканина, стійка до стирання.

Тримісний диван MattonePreloader

Тримісний диван Mattone від 18 818 ₴ від 19 400 ₴-3%
Двомісний диван GraciaPreloader

Двомісний диван Gracia від 16 684 ₴ від 17 200 ₴-3%
Тримісний диван GraciaPreloader

Тримісний диван Gracia від 18 721 ₴ від 19 300 ₴-3%
Двомісний диван MattonePreloader

Двомісний диван Mattone від 16 781 ₴ від 17 300 ₴-3%
Лишити відгук: