меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Модульний диван Claudia — найдоступніша дизайнерська новинка!Модульний диван Claudia — найдоступніша дизайнерська новинка!
Зміст


Модульний диван Claudia — найдоступніша дизайнерська новинка!

Хочете отримати дизайнерський диван за ціною звичайних серійних меблів? Слідкуйте за новинками магазину меблів Pufetto! Наша новинка — стильний ультра-комфортний диван Claudia збирається з модулів за вашим бажанням.Модульний диван Claudia

Модульний диван — це свобода самовисловлення. Його можна зробити різної довжини та форми, вибрати розташування кута й оббивку. Диван Клаудія — топовий варіант для втілення найнезвичайніших дизайнерських задумок. Ця модель — лідер продажів, улюблениця задоволених власників.

Її переваги:

  • низька посадка;
  • найвищий рівень м'якості;
  • наявність розкладних модулів;
  • можливість зібрати диван будь-якої форми.

Зібрати свій диван можна з двох типів сегментів — стандартних (внутрішніх, кутових) та індивідуальних (виготовлених на замовлення). Доступні будь-які розмірності та поєднання, а також кілька готових варіантів дивана Claudia:

  1. 355 х 355 см — кутова модель із сторонами однакової довжини. Одна зі сторін (розташування можна вибрати) розкладається, утворюючи спальне місце 155 х 200 см.
  2. 355 х 255 см — укорочений з одного боку кутовий диван. Друга сторона трансформується в місце для сну розмірами 155 х 200 см.

  3. 440 х 355 см — П-подібна модель з двома модулями у центрі. Створена для великих компаній, доповнена двома розкладними сторонами. Розмір спального місця кожної з них — 155 х 200 см.

  4. 340 х 355 см — П-подібний диван з одним центральним сегментом. В іншому повністю повторює попередню модель — обидві сторони розкладаються, місця для сну має такий же розмір.

 У всіх модифікаціях диван Claudia зберігає оригінальний італійський стиль, плавність і лаконічність форм. Цей диван став популярним, тому що він трендовий, практичний, стильний і неймовірно комфортний, а його елементи служитимуть багато років. Розкладні модулі засновані на механізмі «Пантограф» — легкому й зручному в трансформації.Диван Claudia
Внутрішній модуль ClaudiaPreloader

Внутрішній модуль Claudia від 10 379 ₴ від 10 700 ₴-3%
Модульний диван ClaudiaPreloader

Модульний диван Claudia 355x255 см від 42 680 ₴ від 44 000 ₴-3%
Модульний диван ClaudiaPreloader

Модульний диван Claudia 355x355 см від 52 865 ₴ від 54 500 ₴-3%
Модульний диван ClaudiaPreloader

Модульний диван Claudia 340x355 см від 73 235 ₴ від 75 500 ₴-3%
Модульний диван ClaudiaPreloader

Модульний диван Claudia 440x355 см від 83 420 ₴ від 86 000 ₴-3%

Диван Клаудія — абсолютна зручність у всьому, починаючи з вибору. Переглянути моделі та «приміряти» на них оббивку дозволяє зручний каталог Pufetto. На сайті вказані точні розміри модулів і готових меблів, представлені доступні варіанти тканин. Натиснувши на оббивку, можна одним кліком перефарбувати фотографію виробу у потрібний колір.

Оцінити диван можна з усіх боків — детальні фото дадуть про нього докладне уявлення. Переконатися в комфорті та якості меблів можна, відвідавши шоу-руми магазину в Києві, Львові, Харкові, Чернівцях, Одесі та Дніпрі. У цих же містах доставка дивана з занесенням до приміщення безкоштовна.

Придивіться та прицініться — модульний диван Клаудія доступний за вартістю (і умов купівлі в розстрочку). На готовий виріб з розділу розпродажів ціна знижена додатково. Крім того, можна вдало заощадити, вибравши одну з акційних оббивних тканин. Дизайнерські меблі за серійною ціною — «фішка» Pufetto.

 #диван claudia   #дизайнерські меблі   #модульний диван

Лишити відгук: