меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Секрети iдеальної оселі від всесвітньо відомого дізайнера Тома ФіліціяСекрети iдеальної оселі від всесвітньо відомого дізайнера Тома Філіція

Том Філіція (Thom Filicia) - легенда в дизайні інтер'єрів, входить в топ-50 провідних дизайнерів США, його клієнти знаменитості, зірки кіно та музики, промислові магнати. У своєму інтерв'ю він розповідає про деякі професійні секрети, які можуть стати корисними.

Простір має бути вдало заповнений деталями, а не переповленний... ©

Що ви вважаєте хорошим дизайном інтер'єру?

Моя ціль - створювати такий простір в якому відразу хочеться жити. Сама так люди хотіли жити завжди, і саме за цим до мене звертаються мої клієнти. Кімнати мають буду декоровані так, щоб точно відображати вашу індивідуальність. Мій стиль - класичні форми с відблиском сучастноті, суворі лінії, розкішні текстури та чисті кольори. Простір має бути вдало заповнений деталями, а не переповненний.

Ви відомі як дизайнер класичних інтер'єрів. Як вам вдається створювати саме під клієнта цей спокійний та суровий стиль?

Знаєте, намагайтеся сміліше використовувати кольори. Відходьте від білого та монохромного. Колір можна використовувати не лише для стін, використовуйте його в текстилі, меблях, або навіть на стелі. Між цим естетика естетикою, але в кожній кімнаті має бути своя перлина, щось таке, що помітно не відразу, але воно десь є.Том Фiлiция iнтерьер

У вас є будинок за містом з чудовим озером. Що ви порадите людям, які хочуть створити собі місце для релаксації та гармонії з собою, проте стильне та з хорошим дизайном?

Перш за все річ має йти про те, не наскільки гарним має бути цей будинок, а наскільки комфортним він буде саме для вас. Занадто дорогий декор будинку, де люди будуть відчувати себе не комфортно у звичайній одежі, можна вважати некоректним.Том Фiлiция iнтерьер

Що в вашому будинку ви вважаєте найціннішим?

Пара старовинних бабусиних павлінів. В кожному домі можна знайти щось таке схоже, що будить не надто дороге, але надто цінне.

Ви створювали інтер'єри для відомих людей, наприклад Дженіфер Лопес. Їх потреби чимось відрізняються від потреб звичайних людей?

Зірки ще більш потребують персональності свого будинку. Їм важливо пам'ятати звідки вони прийшли і ці речі мають нагадувати їм про це.

Ви багато подорожуєте. Чому ви вчитися в своїх подорожах?

Люблю дивитися навколо себе, коли опиняюся в незнайомому місті, долучатися до атмосфери, запам'ятовувати пропорції та кольори. Якщо вас це навіть нічому не навчить, проте зробить щасливою людиною.Том Фiлiция iнтерьер вiтальнi


Лишити відгук: