меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Як вибрати корпусні меблі: основні критерії виборуЯк вибрати корпусні меблі: основні критерії вибору
Зміст


Оформляючи вітальню, спальню, кухню або іншу кімнату, потрібно підібрати не тільки м'які, але й корпусні меблі. Це окремо розташовані вироби без м'яких частин, з міцним корпусом, завдяки котрому вони отримали назву. Якщо елементи виготовлені ​​в одному стилі, зі схожого (або ідентичного) матеріалу, їх об'єднують в один комплект, що називається модульними меблями.

Корпусні та вбудовані меблі: у чому різниця?

Конструктор, за допомогою якого створюють стильну сучасну обстановку в приміщенні, — ось що таке корпусні меблі. Зазвичай вони складаються з декількох модулів, котрі можна підбирати та компонувати зручним способом. Кожен з модулів — меблі окремого типу, наприклад, комод, шафа або полиця. На відміну від вбудованих меблів, їх можна встановлювати в приміщенні довільно.

Вбудовані меблі займають спеціальні ніші, зазвичай, заповнюючи простір від підлоги до стелі. Для них простір готують спеціально, і в майбутньому перестановка вбудованих меблів безпосередньо пов'язана з ремонтними роботами. До того ж, вбудовані меблі найчастіше представлені ​​шафами, у той час як вибір корпусних меблів набагато ширший.

Вбудовані та корпусні меблі прийшли на заміну популярним раніше стінкам. Вони були схожі на вбудовані меблі, займаючи значний простір практично у всю висоту кімнати. На сучасні корпусні меблі стінки були схожі функціональністю — вони виконували функції тумб, комодів і шаф різних типів.Різновиди корпусних меблів

Різновиди корпусних меблів

Найчастіше сучасні корпусні меблі випускаються модулями, гарнітурами або на замовлення. Модулі містять кілька типів виробів подібного дизайну, котрими можна укомплектувати практично будь-яку кімнату. Для конкретних приміщень, наприклад, віталень і передпокоїв, з модулів підбираються гарнітури — заздалегідь продумані набори меблів, котрі якнайкраще підходять для кімнат цього типу.

Модулі та гарнітури володіють одними й тими ж перевагами. Вони виробляються серійно, тому відрізняються доступною вартістю, універсальними розмірами таі перевіреною конструкцією. Корпусні меблі на замовлення розробляються та виробляються індивідуально. З їхньою допомогою приміщення можна зробити індивідуальним, але їхнє виробництво вимагає більше часу та вкладення коштів. Тому оптимальними варіантами вважаються гарнітури й модулі, що зазвичай містять:

  • шафи;
  • тумби;
  • комоди;
  • передпокої;
  • стелажі.


Шафа arino

Шафи

Найбільш поширений різновид корпусних меблів — шафи, що випускаються у різних формах і розмірах, відрізняються кількістю ніш, ящиків і дверцят. Вироби такого типу об'єднує призначення — вони створені для зберігання речей (наприклад, одягу, побутової хімії та техніки, матеріалів для хобі).

За конструкцією шафи ділять на два типи — розпашні та купе. В розпашних шафах дверцята відкриваються назовні, а в купе — від'їжджають убік. Відмінність у тому, що перед розпашними моделями залишають місце для відкривання дверцят, а на розташованих поруч стінах ставлять обмежувачі, щоб не пошкодити шпалери або інше покриття. Шафи-купе можна відкрити повністю — одна секція залишатиметься закритою.Тумба приліжкова Rollini

Тумби

Тумби — низькі меблі зі вбудованими нішами або шухлядами. Вони використовуються для розташування техніки, ламп або речей, які потрібно тримати під рукою. У наборах корпусних меблів тумби діляться на два типи:

Тумбочки, які ставляться поруч з ліжком, зазвичай використовують для зберігання прикрас, косметики, предметів для догляду за собою. Іноді на них ставлять лампи та нічники, кладуть книги й гаджети. Такі меблі відрізняє квадратний формат стільниці та відносно невеликі розміри, наявність як мінімум однієї шухляди або ніші.

ТВ-тумби розраховані на встановлення телевізорів, музичних центрів, програвачів та іншої медіа-техніки. Вони довгі, щоб сучасні ТВ-панелі розташовувалися на них стійко. У тумбах під медіа присутні відділення для зберігання пультів управління та інших необхідних пристроїв (наприклад, кабелів, адаптерів, знімних накопичувачів).Комод Merini

Комоди

Комоди — компактна альтернатива шафам. У них зберігають одяг, котрий можна складати, постільну білизну та побутові дрібниці, зокрема, косметику й аксесуари. Це вироби невеликої висоти, у яких передбачена стільниця — її використовують як додаткову полицю. Над комодом можна повісити дзеркало, щоб використовувати простір раціонально, або картину, щоб освіжити інтер'єр. На деяких комодах передбачені пеленальні столики — такі моделі призначені для дитячих кімнат.Передпокій Arino

Передпокої

Передпокої поєднують шафи та зовнішні вішалки для одягу, дзеркала, полички для головних уборів, аксесуарів, взуття. У деяких моделях присутні тумби, на які зручно ставити сумки або класти гаджети, а всередині можна зберігати капці та засоби по догляду за взуттям. Передпокої одночасно компактні та місткі, у деяких моделях можна зберігати побутову техніку та інструменти.Стелаж Arino

Стелажі

Фотографії, пам'ятні речі, книги та іншу друковану продукцію зберігають на стелажах. Шафи з відкритими полицями випускають різних розмірів — від компактних навісних моделей до високих виробів до стелі. Полиці можуть бути відкритими, але також зустрічаються консолі, у котрих частина полиць перетворена на закриті ящики.

На що звернути увагу, вибираючи корпусні меблі?

Щоб вибрати відповідні меблі, потрібно ретельно продумати їхній розмір, стиль, колір і розташування в кімнаті. Також важливо оцінити матеріали, простоту догляду та умови експлуатації. Деякі матеріали відмінно переносять вплив вологи, інші майже відразу деформуються, змінюючи форму виробу та погіршуючи його зовнішній вигляд. Вплив сонячного світла, перепади температур, навіть сильний вплив запахів здатні швидко привести у непридатність «невідповідні» матеріали.

Матеріал виготовлення

Будь-які меблі корпусні виробляються як мінімум з двох матеріалів. Навіть якщо корпус і фасад виконані, наприклад, з ДСП, фурнітура якісного виробу буде металевою. Вибираючи матеріали, важливо враховувати особливості всіх елементів виробу.

Корпус

Як випливає з назви, корпус — основна частина корпусних меблів. Він забезпечує міцність конструкції, стійкість, збереження первісної форми та функціоналу. Три основних матеріали для виготовлення меблевих корпусів — натуральне дерево, МДФ і ДСП.

Дерево відрізняється найвищою довговічністю та міцністю, привабливою натуральною текстурою. Цей матеріал обійдеться дорожче за ДСП і МДФ, також меблі з натуральної деревини будуть важчими. МДФ відрізняється стійкістю до вологи й дозволяє створювати легкі та відносно недорогі вироби з елементами зігнутої форми. ДСП — бюджетний, але міцний і простий в обробці матеріал, стійкий до фізичного впливу.

Фасади

Як і корпуси, меблеві фасади виготовляють з деревини, МДФ і ламінованого ДСП. Крім того, для виробництва прозорих дверцят і дзеркал використовується скло. Прозорі скляні дверцята дозволяють одночасно виставити красиві речі, захистити їх від пилу та запахів. Закриті склом полички рідше потребують прибирання, ніж відкриті, тому їх найчастіше розміщують у вітальнях

Фурнітура

Меблева фурнітура піддається впливу щодня. Петлі з ручками допомагають м'яко відкривати й закривати двері. При цьому декоративний зовнішній шар на ручках не повинен стиратися, легко пошкоджуватися або швидко бруднитися від частих дотиків. Хороші петлі не потребують змащування або підтягування довгий час, незалежно від того, як часто користуються дверцятами.

Для виробництва меблевої фурнітури використовується два типи матеріалів — метал і пластик. Металева фурнітура надійніше зберігає гарне покриття й виконує свої функції. Пластик обходиться дешевше, також він приємніший на дотик, але термін його служби та міцність менші, ніж у металу.

Ще один вид фурнітури — меблевий профіль, що виконує захисну, опорну або декоративну функцію. З різних видів профілю виготовляють внутрішній каркас меблів (для цього використовується металевий профіль), для захисту бортів і з'єднання частин меблів використовуються накладки та планки.

Виробник

Корпусні меблі, наприклад, гарнітур для кімнати, можуть обійтися у значну суму. Її хочеться витратити відразу на якісний продукт, а не міняти через пару років через невідповідність якості або погіршення зовнішніх властивостей. Тому замовляти меблі краще у перевірених виробників і брендів.Корпусні меблі у вітальню

Які корпусні меблі підібрати для вітальні

Набір корпусних меблів в вітальню зазвичай містить тумбу під медіа, один або кілька стелажів, комод або шафу. Ці елементи може замінити корпусна стінка — аналог звичайної стінки, але виконаний у сучасному дизайні. Для вітальні зазвичай вибирають найкрасивіші та найбільш представницькі меблі.Корпусні меблі для кухні

Які корпусні меблі підійдуть для кухні

Вибираючи корпусні меблі для кухні, важливо передбачити вплив вологи та запахів на матеріали. Зазвичай на кухню вибирають вироби з МДФ або дерева, добре захищають їх нержавіючими профілями. З корпусних меблів на кухні використовуються стелажі, засклені розпашні шафи та полиці.Корпусні меблі для спальні

Які моделі корпусних меблів будуть оптимальні у спальні

Замовляючи корпусні меблі для спальні, необхідно передбачити місце зберігання для одягу, постільних приналежностей, особистих речей. Гардероб зберігається у шафах, розташованих в іншій кімнаті. Якщо однієї шафи мало, комплект доповнюють комодом. Тумби — теж класика в інтер'єрі спалень.

Корпусні меблі в Києві та в усій Україні доступні в Pufetto. Інтернет-магазин пропонує покупцям надійність продукції, приємні ціни та безкоштовну доставку в низці міст. Оцінити якість виробів можна заздалегідь, відвідавши шоу-рум магазину. Якщо шоу-руму немає поблизу, можна скористатися докладним каталогом на сайті та дізнатися інформацію онлайн або за телефоном у консультантів магазину.

Створіть красивий і сучасний інтер'єр з якісною продукцією Pufetto — скористайтеся знижками й акціями на корпусні меблі!#корпусні меблі   #шафи   #комоди   #тумби   #передпокої

Лишити відгук: