Дивани

Дивани

Завітайте до
наших шоу-румів КиївЛьвівХарківОдесаДніпро

Зручні та якісні дивани — найбільш універсальний і популярний різновид м’яких меблів, який ідеально підійде для вітальні, спальні чи офісу. На зручному диванчику можна з комфортом розслабитися після важкого робочого дня, відпочити за читанням чи переглядом кінофільму. Яскрава дизайнерська модель в італійському стилі стане центральним елементом інтер’єру, а диван зі спеціальним механізмом трансформації замінить у квартирі основне чи гостьове ліжко.

Щоб купити якісний і недорогий диван в Києві чи іншому місті країни, при виборі моделі зверніть увагу на наступні характеристики:

 • форма;

 • розміри;

 • наявність і тип механізму трансформації;

 • матеріал оббивки.

Форма

Наш інтернет-магазин сучасних диванів в Україні пропонує на вибір такі форми м’яких меблів:

 • кутові;

 • прямі.

Перший тип має ускладнену конструкцію і форму літери «Г» та відрізняється збільшеною площею сидіння, завдяки чому вважається більш комфортним. Ціни на кутові дивани, як правило, вищі. В якості прикладу наведемо моделі Bianca, Bruno, Fernando, Claudia.

Навпаки, прямі меблі максимально прості та зручні в розміщенні. Таку модель вільно можна встановити біля стіни, в кутку або в центрі кімнати, а за необхідності просто пересунути з одного місця в інше. Яскраві приклади — Vito, Antonio, Greta, Merino.

На окрему згадку заслуговують модульні вироби, які складаються з декількох блоків. Кожен з них можна використовувати окремо як крісло чи пуфик або ж зібрати всі модульні частини в єдину конструкцію, як це передбачено в моделі Marcello.

Кількість осіб і спальних місць

Цей параметр залежить від ширини виробу. Найбільш популярні серед покупців двомісні моделі, на яких з комфортом можна розміститися вдвох — в цій категорії можна виділити дешеві дивани Fabio, Cosima, Bella та інші, які виробляються на замовлення.

Для великих компаній чи сім’ї або ж просторого приміщення краще підібрати тримісну модель — Niccolo, Mario, Sofia і Gerardo. А на широкій кутовій моделі на зразок Claudia, Greta, Amadeo, Mario можуть розміститися четверо і більше людей так, що нікому не буде тісно.

Механізм трансформації

Наявність механізму трансформації часто суттєво підіймає вартість товару, але разом з цим робить його більш універсальним. Такий диванчик може повністю замінити ліжко в квартирі з невеликою кількістю вільного простору. У той же час дивани без механізму трансформації вважаються більш надійними, оскільки в їхньому каркасі відсутні рухомі частини. Серед таких моделей виділимо Paolo, Fernando, Luigi, Niccolo, Marcello.

Якщо ви вирішили купити розкладний диван, важливо звернути особливу увагу на тип механізму трансформації. Серед найбільш популярних варіантів виділимо:

 • Єврокнижка — один з найпопулярніших механізмів на ринку, який завдяки своїй простоті чудово підходить для щоденного використання. Щоб розкласти виріб, достатньо висунути сидіння вперед, а на його місце опустити спинку, після чого утворюється комфортне і широке ліжко. Такий механізм використовують моделі Andrea, Marta, Renata, Greta.

 • Пантограф — модифікація вищеописаної єврокнижки. Система використовує такий самий принцип розкладання, але при цьому не має ​​викатних роликів — сидіння піднімається під кутом близько 45° і висувається вперед. Такий принцип використовують моделі Mario, Apollo, Claudia, Silvio, Gerardo.

 • Седафлекс — в таких моделях сидіння укомплектоване товстими і м’якими подушками, під якими схована система з розкладним ортопедичним матрацом, що забезпечує ідеально рівне спальне місце, а значить, глибокий сон. Такі дивани від українського виробника чудово підходять для щоденного використання. Приклад — Bella і Vittorio.

 • Гостьовий — принцип роботи цього механізму майже такий самий, як у седафлекс, різниця лише в товщині матрацу — у цьому випадку він тонше. Рішення розраховане передовсім на нерегулярне використання виробу в якості ліжка. Такою системою ми оснащуємо моделі Bella і Vittorio.

 • Дельфін — механізм передбачає наявність під сидінням додаткового блоку, який викочується вперед і піднімається на рівень сидіння, як у моделі Matteo.