меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Про нас

Створюємо меблі для справжнього життя

Турбота про близьких. Дружнє спілкування. Приємний відпочинок.

Pufetto створює меблі для людей, що цінують справжнє життя. Дивитися з близькими кіно й грати в настільні ігри. Разом готувати лазанью чи бавитися з котами. Щастя в дрібницях, і ми прагнемо прикрасити ці миті. Для нас дуже важливо, щоб якість наших меблів витримала безліч щоденних пригод, а їхній стиль подобався вам якнайдовше. Ми налагодили чіткі процеси виробництва та вдосконалили сервіс: вам треба лише вибрати на сайті бажану модель, а далі ви й не помітите, як вона вже буде у вашій квартирі.

Цінуємо всю технічну й сервісну команду

Цінуємо всю технічну й сервісну команду

У кожному відділі Pufetto — від розробляння до консультування — працюють професіонали.

Клієнтоорієнтованість, перфекціонізм і прагнення показувати незмінно найліпший результат — ось принципи, що допомагають нам тримати марку й викликати у клієнтів здивування. На наших фабриках працюють конструктори, що цінують точність і грамотну документацію. У шоурумах — фахівці, що порадять, які матеріали найліпше підійдуть до ваших потреб. У службі доставляння — люди, що приїжджають вчасно й ставляться з повагою до охайності вашої оселі.

Дизайн, що не втрачає актуальності за рік

М’яка елегантність або яскрава оригінальність? Модні тренди мінливі, а почуття смаку й стилю — стале.

Ми не женемося за модою, а створюємо вироби, що радуватимуть завжди. Наші моделі — елегантні й практичні. Вони поєднують елементи класичного й сучасного дизайну та підходять до більшості інтер’єрів. У межах наявних колекцій ви можете кастомізувати виріб під себе. Здаватиметься, ніби ви самі вигадали, який вигляд він матиме, і прийшли до майстра з кресленням.

Дизайн, що не втрачає актуальності за рік
Європейські матеріали й процеси Європейські матеріали й процеси

Європейські матеріали й процеси

Якість наших меблів випробували й схвалили наші клієнти. У цьому питанні не може бути компромісів і дрібниць.

Ми досягаємо потрібного результату завдяки професіоналізму майстрів і сучасних виробничих ліній. Ретельно контролюємо всі етапи: від проєктування моделі до доставки у ваше помешкання. Маючи досвід роботи на українському й німецькому ринках, ми дотримуємося найвищих стандартів: кожна деталь має значення, навіть якщо це товщина шва на задній стінці дивана.

М’які й корпусні меблі з індивідуальними параметрами

Можливість оцінити вартість на сайті. Професійна консультація в шоурумі.

Широка лінія кольорів і матеріалів, серед яких ви знайдете свій. Створіть свої унікальні диван, шафу, комод чи інший виріб — ми надамо для цього все потрібне. Вибирайте більш ніж зі 100 варіантів тканин, колірних вирішень, фактур — і створюйте. Навіть якщо ви в чомусь не впевнені, ми допоможемо порадою й вимірюваннями.

М’які й корпусні меблі з індивідуальними параметрами