Про нас

Ми створюємо дивани для справжнього життя

Піклування про близьких людей. Дружнє спілкування. Приємний відпочинок. Pufetto створює меблі для людей, які цінують справжнє життя. Ми прагнемо, щоб Ви присвячували більше часу справді важливим для Вас речам. Для нас, як європейської компанії, дуже важливо, щоб якість наших меблів витримала безліч щоденних випробувань, а їх стиль задовільняв Вас якомогадовше. Тому ми зробили все, щоб вибір і покупка найкращих меблів для Вас стали простими й приємними як ніколи.
 

Наша команда

В нашій команді працюють професіонали своєї справи - починаючи з відділу розробки продукту, закінчуючи відділом продажів і реклами. Наші головні принципи роботи - клієнтоорієнтованість, перфекціонізм і прагнення показувати незмінно ліпший результат, незалежно від складності поставленого завдання. У наших шоу-румах працюють кращі консультанти, які завжди з радістю підкажуть вам відповіді на питання, які неминуче виникають в процесі вибору, зробивши все можливе, щоб ви підібрали собі диван або ліжко вашої мрії: гарний, якісний та особливий.

Завітайте до наших магазинів

Просто красиві

М'яка елегантність або яскрава оригінальність? Модні тренди - мінливі, почуття смаку і стилю - стале. Ми не женемося за модою, а створюємо вироби, які будуть радувати завжди. Наші моделі - елегантні і практичні, які поєднують елементи класичного і сучасного дизайну. Але головне - вони повинні випромінювати затишок і комфорт, із року в рік. 

Просто якісні

Якість наших меблів випробувана і схвалена нашими клієнтами. У цьому питанні не може бути компромісів і дрібниць. Ми досягаємо потрібного результату за рахунок професіоналізму наших майстрів і сучасних виробничих ліній. Ретельно контролюємо всі етапи: від проектування моделі до її доставки в ваш будинок. Працюючи на українському і німецькому ринках, ми дотримуємося найвищих стандартів: кожна деталь має значення. В результаті ви отримуєте м'які меблі високої якості за дійсно привабливою ціною.

Кутові дивани

Просто індивідуальні

Створіть свій унікальний диван: ми надамо вам для цього все, що необхідно. Вибирайте з більш ніж 100 варіантів тканин, колірних рішень і фактур - творіть. Навіть якщо ви в чомусь не впевнені, ми допоможемо порадою і професійною консультацією. З нами створити по-справжньому свій диван дійсно просто і зручно.

Юридична інформація:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Пуфетто»
Ідентифікаційний код 38405607
Місцезнаходження: 04107, м. Київ, вул. Отто Шмідта, буд. 6
Адреса електронної пошти: info@pufetto.com  
Діяльність не ліцензується
Всі ціни для споживачів-фізичних осіб вказані з врахуванням податків для зборів

pixelpixel