Меблі з італійською душею

Ми створюємо дивани для справжнього життя

Піклування про близьких людей. Дружнє спілкування. Приємний відпочинок. Pufetto створює меблі для людей, які цінують справжнє життя. Ми прагнемо, щоб Ви присвячували більше часу справді важливим для Вас речам. Для нас, як європейської компанії, дуже важливо, щоб якість наших меблів витримала безліч щоденних випробувань, а їх стиль задовільняв Вас якомогадовше. Тому ми зробили все, щоб вибір і покупка найкращих меблів для Вас стали простими й приємними як ніколи.
 

Три роки гарантії на всі вироби

Просто красиві

М`яка елегантність. Дещо особливе! Смаки та тренди - мінлива річ. Ми не прагнемо встигати за модою, а створюємо вироби, які будуть радувати Вас завжди.
Наші моделі - елегантні та практичні, поєднують елементи класичного й сучасного дизайну. Але головне - вони мають випромінювати затишок і комфорт. Бути просто красивими та надійними.
Адже нам дуже важливо, щоб Ваш диван подобався Вам і через кілька років!
 

Завітайте
до нашого шоу-руму
в Києві

Просто якісні

Якість наших меблів випробувана і схвалена нашими покупцями.  У цьому питання ми не йдемо на компроміси. Ми досягаємо потрібного результату завдяки професіоналізму наших майстрів і сучасним виробничим лініям. Ретельно контролюємо всі етапи: від проектування моделі до її доставки до Вашого помешкання. Працюючи на українському та німецькому ринках, ми дотримуємось найвищих стандартів. Для нас кожна деталь має значення. Задля того, щоб Ви отримали якісний дивана за неймовірно привабливою ціною!


 

Просто індивідуальні

Створіть свій унікальний диван! Ми надамо Вам для цього все необхідне. Обирайте з більш ніж 100 варіантів тканин та кольорів. Творіть! Навіть якщо Ви у чомусь не впевнені, ми допоможемо Вам дієвою порадою та професійною консультацією. З нами створити по-справжньому свій диван справді просто та зручно!
 

pixelpixel