Маленькі дивани

Маленькі дивани

Безпрограшний варіант для невеликих кімнат, кухонь, дитячих, офісних та студійних приміщень. Маленькі дивани не займають багато місця, дуже зручні у використанні, не створюють проблем під час прибирання, адже їх легко рухати без шкоди для підлоги. Деякі моделі при цьому оснащені спеціальним механізмом трансформації, завдяки чому можуть використовуватися в якості гостьового спального місця. Стильний та якісний міні-диванчик сподобається молодим парам або тим, хто має дітей. Власники малогабаритних квартир теж будуть задоволені практичною моделлю.

Щоб купити таку модель маленького дивана, яка цілком задовольнить ваші потреби, під час вибору зверніть увагу на наступні властивості:

Розміри

Як і всі м’які меблі виробництва Pufetto, міні-дивани мають різні габарити. За розмірами в нашому каталозі представлені такі моделі:

Усі представлені моделі обладнані ортопедичними матрацами, які створюють комфортне сидіння, що повторює обриси тіла. Ціна на усі маленькі дивани невелика, тому їхнє придбання може собі дозволити широке коло покупців.

Механізм трансформації

Як правило, компактні моделі не оснащуються механізмом розкладання, адже вони частіше використовуються у маленьких або офісних приміщеннях. Але в цьому правилі також є виключення у вигляді компактних універсальних моделей, які одночасно служать міні-диваном і гостьовим ліжком.

Моделі з механізмом трансформації зазвичай використовують системи «Мералат» або «Місотойл» і розраховані на нерегулярне використання у якості спального місця — їхній матрац значно тонший. Щоб їх розкласти, достатньо прибрати подушки та розправити складену частину.

Малогабаритні моделі без механізму також можуть використовуватися в якості ліжка. Такі рішення менш функціональні, але при цьому вважається, що відсутність в конструкції моделі рухомих частин підвищує її надійність.

При замовленні деяких моделей можна обрати принцип, за яким буде розкладатися спальне місце (міні-модель Bella). Загалом же такі диванчики стануть у нагоді як при облаштуванні невеликої кімнати, та і в розкішних апартаментах.

Дизайн

Колір, текстуру та матеріал оббивки ви можете обрати на свій смак на сайті або в найближчому шоу-румі (у Києві, Одесі, Харкові та інших містах України). Приємні яскраві кольори прикрасять художню або дитячу студію, а нейтральні — елегантний офіс. Для дитячої або кухні варто обирати модель не тільки за кольором, але й за властивостями — оббивка має легко чиститися.


pixelpixel