Emozione Матрац

Матрац
8 100 грн
Статус загрузки
Матрац Emozione - Фото 1 - Pufetto
Матрац Emozione - Фото 2 - Pufetto
Матрац Emozione - Фото 3 - Pufetto
Матрац Emozione - Фото 4 - Pufetto
Матрац Emozione - Фото 5 - Pufetto

Опис матраца Emozione

Emozione - гідний представник родини преміум-матраців. У ньому використано найкращі на сьогодні технології та матеріали. Наповнювач - перфорований латекс, екологічний і практично не піддається деформаціям навіть за тривалого використання матраца.

У поєднанні з пружинною системою «Pocket Spring» він забезпечує ідеальний ортопедичний ефект. А найкращі відчуття під час сну та відпочинку дарує приємна на дотик і дуже практична зовнішня жаккардова тканина. Вона чудово "дихає" та разом зі спеціальним шаром з натурального кокосового волокна гарантує повну вентилюємість матраца. Лише придбавши Emozione, Ви відчуєте, що таке справді комфортний матрац!


Характеристики

Тип:Пружинний
Особливості:Підвищений рівень комфортності
Ефет Зима-Літо
Рівень жорсткості:Середній
Навантаження на 1 спальне місце:До 130 кг
Чохол:Жаккард
Наповнення:Бавовняна вата
Синтепон
Натуральний перфорований латекс
кокосова койра
Пружинний блок Pocket Spring посилений сталевою рамою
кокосова койра
Натуральний перфорований латекс
Синтепон
Овеча шерсть
Рекомендації:Для тих, кому до вподоби нежорстка, комфортна поверхня для сну
Для тих, хто надає паревагу натуральним компонентам
Для тих, хто часто спить на боці
Для тих, кому за медичними показаннями рекомендована нежорстка поверхня для сну
Дітям та підліткам для формування правильної осанки

Morbidezza

Morbidezza - це шар з натуральної вовни, що володіє чудовою екологічністю і забезпечує відмінну вентиляцію матраца. І звичайно - відчуття м'якості та комфорту.

Соnvenienza

Соnvenienza - це шар з кращого на даний момент наповнювача для матраців на світовому ринку. Його основа - перфорований латекс, чудовий матеріал, практично непідвладний деформацій навіть при тривалому використанні.

З ним ваш матрац чудово збереже форму. Латекс - натуральний матеріал, що володіє антиалергенними і антибактеріальними властивостями. Перфорація ж покликана забезпечити високу вентиляцію наповнювача.

Використання латексу - ознака елітності матраца.


Potere

Potere - це серце матраца Emmozione. Сучасна пружинна система, скріплена по периметру рамою з високоякісної прокатної сталі буде працювати так само надійно та ефективно.

Завдяки технології "Pocket Spring" кожна пружина в блоці діє незалежно від сусідніх, що призводить до високої точкової еластичності матраца. В результаті він ідеально повторює контури тіла і забезпечує такий самий ідеальний відпочинок.


Naturalezza

Naturalezza - ще один шар на сторожі пружності і довговічності матраца. Новітня технологія PoliTex® забезпечує спеціальну обробку кокосових волокон армованою сіткою, що робить їх практично вічними. За рахунок жорсткості саме цей шар створює для матраца чудовий ортопедичний ефект, разом з латексом рівномірно розподіляючи навантаження тіла під час сну.


Libertà

Libertà - шар з натуральної бавовни, який забезпечує відмінну теплопровідність. Щоб уникнути деформації бавовна в наших матрацах сильно спресована, що ніяк не применшує ефективні властивості матраса.

Багато матраців включають один або два з описаних вище компонентів.
Але тільки в Emozione вони зібрані разом!
Щоб ви були впевнені - купивши його, ви отримує просто ідеальний матрац!

Protezione

Protezione - це чохол з ультрасучасної жаккардової тканини, основа якої - мікрофібра підвищеної міцності.

Вона гарантує чудовий захист від бруду і проникнення вологи та дуже проста в догляді. Такий чохол не боїться навіть дуже сильних навантажень та надійно збереже внутрішні компоненти матраца.


Інші моделі матраців

pixelpixel