меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Просто гарні

Нам важливо , щоб Ваш диван був не лише якісним та зручним, але також стильним і елегантним.

Тому ми приділяємо багато часу та зусиль розробці  нових унікальних моделей, що поєднують оригінальний стиль й високу функціональність.

Pufetto співпрацює з відомими італійськими дизайнерами: Лоренцо Боні та дизайн-студія MoMoS перебувають у постійному пошуку нових творчих ідей.

Їх мета - не гонитва за мінливою модою та трендами, а створення меблів, які будуть тішити Вас своєю красою впродовж довгих років.

Результат їхньої роботи  - унікальні, стильні й практичні дивани, що ідеально поєднують яскравий зовнішній вигляд та чудову функціональність.

 

Наші
дизайнери

Лоренцо Боні

Наш провідний дизайнер вивчав архітектуру і дизайн в Академії мистецтв у Венеції. 

Лоренцо розпочав свою кар`єру як дизайнер друкованих видань. Тут він розробив свій унікальний дизайнерський стиль та вдосконалив свої навички.

Пізніше він цілковито присвятив себе дизайну меблів. Лоренцо працював з Філіпом Старком в Парижі для таких великих міжнародних дизайнерських брендів, як Cassina, Driade, Emeco, Flos, J.P. Gaultier, Kartell, Maclarenbaby, SevenEleven, Vitra и XO.

Лоренцо Боні справедливо можна назвати досвіченим Майстром - його моделі диванів мають в Європі неабиякий успіх! 

І зараз він працює для Вас!  

Професіонали з MoMoS Studios створюють для Вас моделі в сучасному італійському стилі, який поєднує класичні та модернові дизайнерські рішення.

Ця студія дизайну й архітектури була заснована в Італії - у місті Бергамо, двома братами: Рікардо й Давіде Москоні, та їхнім товаришем Алесандро Санторо. 

Насамперед, студія MoMoS займається розробкою внутрішніх інтер`єрів. Постійно перебуваючи в контакті з реальними людьми, дизайнери глибоко розуміють їхні справжні потреби та бажання: як облаштувати помешкання водночас індивідуально та комфортно, створити відчуття затишку та спокою. 

Поєднуючи багатий досвід, творчий талант і сучасні технології, хлопці з MoMoS cтворюють красиві та дуже зручні моделі, покликані слугувати Вашим справжнім бажанням.