Розкладні механізми

Більшість наших диванів - розкладні, тобти вони легко перетворюються у ліжка. Ми використовуємо розкладні механізми від найкращих світових виробників, з високим запасом міцності та зручності у використанні.

Пума

Лише один рух - і Ваш диван з механізмом "Пума" отримує велике спальне місце. Вам достатньо потягнути на себе сидіння дивана, воно "зробить крок" вперед і створить зручне місце для сну. Окремо відзначимо, що цей механізм буде зручним для диванів, що стоять на килимі, оскільки сидіння не виїздить, а "крокує" - таким чином килим чи поверхня полу не псується.

Тахта

Цей механізм обирають нечасто - і дарма! Він має кілька істотних переваг. Диван розкладається шляхом висування вперед частини для сидіння, яка утворює велике спальне місце для двох. Всі елементи цього механізму міцні та надійні, а спальне місце - зручне та рівне.

Дельфін

Цей механізм з успіхом зарекомендував себе у кутових диванах. Спальне місце з механізмом «дельфін» утворюється за допомогою спеціального блока, який виїздить з-під сидіння й перетворюється на другу половину ліжка. 

«Єврокнижка»

Цей механізм також ідеально призначений для щоденного використання. Його відмінність від «Седафлекса» у тому, що розкладається незначно, проте залишається широким. Щоб трансформувати такий диван у ліжко, необхідно висунути вперед його сидіння й покласти спинку у простір, що утворився. 

Місце для сидіння в диванах з таким механізмом має бути абсолютно рівним, адже це частина Вашого майбутнього ліжка. Тож моделі з сидіннями-подушками механізмом «Єврокнижка» не обладнаєш - від цьоговибір диванів дещо звужується.

Пантограф

"Пантограф" - новий механізм для розкладного дивана, який змінив механізм "єврокнижка" як його вдосконалений зразок. Головна відмінність «пантографа» від решти механізмів – відстуність викатних роликів. "Пантограф" дуже просто та зручно трансформується: достатньо підняти сидіння вгору під кутом 45°, опустити його вниз до горизонтального положення та повернути спинку дивана чи крісла навколо його вісі. Під сидінням дивана-ліжка з системою "пантограф" є ніша, де зазвичай розташовано ящик для білизни, що має незамінну практичну зручність.

pixelpixel