Розкладні механізми

Розкладні механізми

Більшість наших диванів - розкладні, тобти вони легко перетворюються у ліжка. Ми використовуємо розкладні механізми від найкращих світових виробників, з високим запасом міцності та зручності у використанні.

Механізми для щоденного використання «Седафлекс»

Якщо Ви плануєте щодня перетворювати диван у ліжко, є сенс обладнати його механізмом «Седафлекс». Від дуже міцний та надійний - і диван з його допомогою розкладається буквально двома рухами. Спальне місце утворюється ідеально рівне. Виняткову комфортність надає товстий пружинний матрац з ортопедичним ефектом. Він повторює форму Вашого тіла, розвантажуючи спину - це гарантує спокійний та здоровий сон.

Механізмом «Седафлекс» обладнані дивани, сидіння яких складаються зі зручних товстих подушок (вночі вони служать Вам як матрац). У нас в колекції є багато таких моделей диванів - Вам буде з чого обирати!

Дивани з механізмом «Седафлекс» розкладаються уперед, тож Вам необхідно звільнити простір у два-три метри перед диваном.

Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 1Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 2Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 3Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 4Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 5Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 6Механізми для щоденного використання «Седафлекс» - фото 7

Пантограф

"Пантограф" - новий механізм для розкладного дивана, який змінив механізм "єврокнижка" як його вдосконалений зразок. Головна відмінність «пантографа» від решти механізмів – відстуність викатних роликів. "Пантограф" дуже просто та зручно трансформується: достатньо підняти сидіння вгору під кутом 45°, опустити його вниз до горизонтального положення та повернути спинку дивана чи крісла навколо його вісі. Під сидінням дивана-ліжка з системою "пантограф" є ніша, де зазвичай розташовано ящик для білизни, що має незамінну практичну зручність.

Пантограф - фото 1Пантограф - фото 2Пантограф - фото 3Пантограф - фото 4Пантограф - фото 5Пантограф - фото 6

«Єврокнижка»

Цей механізм також ідеально призначений для щоденного використання. Його відмінність від «Седафлекса» у тому, що розкладається незначно, проте залишається широким. Щоб трансформувати такий диван у ліжко, необхідно висунути вперед його сидіння й покласти спинку у простір, що утворився. 

Місце для сидіння в диванах з таким механізмом має бути абсолютно рівним, адже це частина Вашого майбутнього ліжка. Тож моделі з сидіннями-подушками механізмом «Єврокнижка» не обладнаєш - від цьоговибір диванів дещо звужується.

«Єврокнижка» - фото 1«Єврокнижка» - фото 2«Єврокнижка» - фото 3«Єврокнижка» - фото 4«Єврокнижка» - фото 5

Механізми для гостьових диванів

Якщо Ви плануєте розкладати диван нечасто, обирайте гостьовий механізм – «Мералат» чи «Миісотойл».

Обладнавши таким механізмом диван з сидіннями-подушками, Ви просто маєте прибрати їх, коли розкладаєте диван - отримаєте гарне спальне місце. Матрац, щоправда, буде дещо тоншим, ніж у диванів з «Седафлексом», але як гостьовий варіант – дуже практично.

Механізми для гостьових диванів - фото 1Механізми для гостьових диванів - фото 2Механізми для гостьових диванів - фото 3Механізми для гостьових диванів - фото 4Механізми для гостьових диванів - фото 5

Дельфін

Цей механізм з успіхом зарекомендував себе у кутових диванах. Спальне місце з механізмом «дельфін» утворюється за допомогою спеціального блока, який виїздить з-під сидіння й перетворюється на другу половину ліжка. А найголовніше – механізм «дельфін» дуже простий у використанні: перетворити Ваш диван у ліжко не складе ніяких труднощів.

Дельфін - фото 1Дельфін - фото 2Дельфін - фото 3Дельфін - фото 4Дельфін - фото 5

Тахта

Цей механізм обирають нечасто - і дарма! Він має кілька істотних переваг. Диван розкладається шляхом висування вперед частини для сидіння, яка утворює велике спальне місце для двох. Всі елементи цього механізму міцні та надійні, а спальне місце - зручне та рівне.

Тахта - фото 1Тахта - фото 2Тахта - фото 3Тахта - фото 4

Пума

Лише один рух - і Ваш диван з механізмом "Пума" отримує велике спальне місце. Вам достатньо потягнути на себе сидіння дивана, воно "зробить крок" вперед і створить зручне місце для сну. Окремо відзначимо, що цей механізм буде зручним для диванів, що стоять на килимі, оскільки сидіння не виїздить, а "крокує" - таким чином килим чи поверхня полу не псується.

Пума - фото 1Пума - фото 2Пума - фото 3
Під замовлення за 14 днів
Дивани
Замовте безкоштовне
таксі в шоу рум
Ліжка