Наш магазин в Одесі
Наш магазин в Одесі
Наш магазин в Одесі
Наш магазин в Одесі

Наш магазин в Одесі

Вам потрібен новий диван або ліжко? Відвідайте наш світлий і затишний шоу-рум! Тут ви зможете побачити і оцінити якість наших диванів та ліжок особисто. У нашому шоу-румі ви зможете побачити і помацати понад 100 варіантів текстур і відтінків тканин. Посидіти або навіть полежати на наших диванах, щоб максимально оцінити їх комфорт і зручність. Ну і звичайно випити чашку ароматної кави або какао.


вул. Армійська 8-В.

Пн-Вт: Вихідний
Ср-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 18:00

+380 48 704 89 48
Замовити зворотній дзвінок

Ми підходимо індивідуально до кожного клієнта

Наші консультанти мають великий досвід в роботі з клієнтами, а також величезну любов до своєї справи. Вони обов'язково допоможуть вам правильно вибрати модель і колір, які оптимально підходять саме вам. Також ви зможете отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, які залишилися у вас після відвідин нашого сайту.

Як дістатися?

Дістатися до нового шоу - руму можна тролейбусами №10,11 до зупинки Армійская. Також маршрутним таксі  № 4,127,175, 208, 210, 223 також до зупинки Армійская. Шоу- рум знаходиться в ЖК "Армійський" на перетині вулиць Армійська та Сегедська в 100 метрах праворуч від зупинки громадського транспорту Армійская.

Зігрійтесь смачною кавою у нас в шоу-румі!
Замовте безкоштовні
зразки
тканин online
pixelpixel