закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • +38 099 437-56-06
  • info@pufetto.com

Якість -
не абстрактне
поняття


Замовити зворотний дзвінок

Залиште номер, і наш менеджер вам зателефонує.

Большое спасибо,
мы свяжемся с вами в рабочее время:
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 19:00

Під час відправки запиту сталася помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше.
Всі процеси — заради довговічності


Кожен етап виробництва відпрацьований і відточений за роки існування.

Європейський досвід

Говорячи, що Pufetto пропонує європейську якість меблів, ми маємо на увазі не наслідування, безплідне натхнення чи просто красиві слова. Ми орієнтуємося на найвибагливіших клієнтів і пропагуємо цінність довговічних меблів. Гарний диван, якщо він здатен прослужити лише рік, ні на що не годиться. Наше переконання — він має залишатись сучасним та стильним якомога довше.

Найкраще крок за кроком

Меблі Pufetto виготовляються чітко і стандартизовано крок за кроком. Розглянемо, як це відбувається, на прикладі нашого дивану Claudia. Перший крок — це заявка на фабрику. За детальним технічним завданням фабрика починає виготовляти сосновий конструктив. Другий крок — після того, як ви оберете конкретний вид і відтінок тканини, ми замовимо її з Італії, Бельгії, Польщі або Туреччини. Поки наші майстри будуть поєднувати складові у вишуканий диван, ви будете слідкувати за етапами виготовлення в онлайн-кабінеті. І нарешті, коли модель зберуть, ми перевіримо її за прописаними стандартами, а потім перевіримо ще раз на складі перед відправкою. Диван поїде до вас, а ми залишимось на зв`язку, якщо у вас виникне питання чи подяка.

Без ризику помилок

Низька якість будь-якого предмету зазвичай обумовлюється двома причинами: виробник свідомо економить на матеріалах, або люди на фабриках випадково припускаються помилок. Щоб уникнути цих ситуацій, при заснуванні Pufetto ми приділили особливу увагу стандартизації виробництва. По-перше, зрозуміли, що фабрики мають бути обладнані максимальною кількістю сучасних верстатів. І зараз саме так: меблі виготовляються на станках з числовим програмним управлінням, і ризик людської помилки неможливий. По-друге, для кожної моделі ми створюємо детальну конструкторську документацію. Це не просто креслення на одному аркуші, а опис кожного етапу виробництва з вимогами до станків та технологій. Дотримуючись інструкцій, майстри виготовляють однаково якісні продукти — як на заводах Volvo чи Mercedes.

Завжди до деталей

Рівні, як обрій, шви; гіпоалергенний наповнювач; міцні пружинні блоки — кожна складова меблів відповідає нашим перфекціоністським вимогам і мріям про довговічність. Каркас не ламається, бо ми обираємо якісну деревину та щільно поєднуємо конструкції. Наповнення не просідає, бо пружини і піна тримають один одного в тонусі. Тканина слугує довго, бо відштовхує вологу та бруд. Окрім цього, і сам дизайн не набридає, бо він простий, елегантний і не має зайвого оздоблення. А параметри меблів ви можете корегувати під себе: змінювати довжину виробу, тканину, колір — створювати разом з нами справді захопливо!
pixelpixel