30 днів на тест покупки!

Просто якісні

Ми, в Pufetto впевені в якості та довговічності нашої продукції і прагнемо, щоб ви також розділяли нашу впевненість на всі сто. Адже ми розуміємо, що посидіти декілька хвилин на дивані в шоу румі або побачити картинку ліжка на сайті буває недостатньо, щоб оцінити наскількм вам підходить той чи інший продукт. Саме тому ми даемо вам 30 днів на тест!

Тестуйте наші вироби протягом 30 днів. Сидіть, лежіть або навіть стійте, а якщо не сподобається - повертайте, і ми компенсуємо вам 100% вартості замовлення, включно з вартістю доставки

Під замовлення за 14 днів
Готові вироби та вироби зі знижкою

Cучасні

У всьому, що стосується якості та функціональності наших виробів, ми не визнаємо компромісів. Лише найкращі технології, лише ретельно продумані моделі.

Ми прагнемо поєднувати традиції і сучасний стиль, створюючи потрібний баланс між ручною роботою майстрів та автоматизованими процесами.

Ми працюємо за европейськими стандартами - над нашими моделями працюють відомі дизайнери, що додає виробам характерний стиль та нові елементи. 

 

Надійні

Ми дуже цінуємо нашу репутацію надійного виробника і ретельно контролюємо всі етапи:  від ескізу моделі - до моменту, коли вона опиниться у Вашій вітальні. Увага до кожної дрібниці і турбота проте, щоб наші дивани радували Вас - це головна задача. Ми обираємо надійні тканини з Європи,а також використовуємо найкращу українську деревину, яка добре відома і за межами країни. Багато елементів і матеріалів підбираються нашими дизайнерами індивідуально - щоб моделі максимально надихали своїх майбутніх власників.

Функціональні

Якісні матеріали в тандемі з елегантним дизайном і варіативністю використання роблять наші меблі функціональними та довговічними. І не важливо яку основну роль для дивану ви продумуєте - диван для щоденного сну, диван для вітальні чи кухні, а можливо диван для офісу. Наша мета - максимальна функціональність, щоб диван Вашої мрії, коли опиниться у вас вдома, повністю виконував своє призначення і ціна за нього була приємною та привабливою.