закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • +38 099 437-56-06
  • info@pufetto.com

Просто якісні

Європейські стандарти

Ми працюємо на меблевому ринку вже більше п'яти років - і за цей час виробили свою власну стратегію партнерства з фабриками, постачальниками тканин і фурнітури з країн, яка гарантує повне дотримання усіх технологічних стандартів на будь-яких етапах виробництва м'яких меблів. Ми працюємо тільки з тими фабриками, в яких впевнені. Всі вироби Pufetto виготовляються на території України. Кожен виріб забезпечується усіма необхідними сертифікатами якості, а також проходить повний контроль якості і відповідають високим європейським стандартам.

Передові технології

Створюючи дивани ми працюємо з висококваліфікованими дизайнерами з Італії та України, використовуємо передові технології твердотільного проектування і системи автоматизованої обробки і контролю замовлень. При виробництві диванів застосовується безліч видів ЧПУ верстатів для зменшення кількості ручної праці і збільшення точності і якості обробки деталей дивана і тканин. Після виробництва, дивани проходять повний контроль якості і попередню зборку.

Якісні комплектуючі

Ми цінуємо нашу репутацію надійного виробника і ретельно контролюємо усі етапи виконання замовлення, з моменту отримання до збірки у клієнта. Ми використовуємо тільки якісні тканини і фурнітуру Європейського виробництва. Каркаси диванів і ліжок виконані з якісної деревини із застосуванням ДСП і фанери. У наших диванах використовується сертифікований, гіпоалергенний ППУ (пінополіуретан) і пружинні блоки.

Ергономічність та надійність

Наші дивани націлені задовільнити клієнта максимальною зручністю і комфортом при щоденному відпочинку. Для цього ми використовуємо високоякісні пружинні блоки (pocket spring) і настили з декількох видів ППУ, що дозволяє регулювати жорсткість і комфортність посадки. Так само використання якісних і довговічних матеріалів і комплектуючих дозволяє перевищити стандартні терміни гарантійного обслуговування.

pixelpixel