Pufetto
Pufetto
Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Якість -
не абстрактне
поняття


Замовити зворотний дзвінок

Залиште номер, і наш менеджер вам зателефонує.

Большое спасибо,
мы свяжемся с вами в рабочее время:
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 19:00

Під час відправки запиту сталася помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше.
Всі процеси — заради довговічності


Кожен етап виробництва відпрацьований і відточений за роки існування.

Європейський досвід

Говорячи, що Pufetto пропонує європейську якість меблів, ми маємо на увазі не просто красиві слова. Ми орієнтуємося на справді вибагливих клієнтів і намагаємося створювати справді довговічні меблі. Гарний диван, якщо він здатен прослужити лише рік, ні на що не годиться. Наше переконання — він має залишатись сучасним та стильним якомога довше.

Найкраще крок за кроком

Меблі Pufetto виготовляються чітко і стандартизовано крок за кроком. Розглянемо, як це відбувається, на прикладі нашого дивану Claudia. Перший крок — це заявка на фабрику, яка потрапляє в конструкторсько-технологічний відділ. Там розробляється конструкторська документація на плитні матеріали та карти крою для тканини. Одночасно, одразу після підтвердження вашого замовлення, ми замовляємо конкретну тканину та її відтінок з Італії, Бельгії, Польщі або Туреччини. Далі – виготовлення столярного каркасу, клеєння м’яких частин, кріплення пружинних блоків. Після надходження тканини, майстри оббивають м’які частини тканиною і виріб відправляється в цех збирання. Наступний крок: після перевірки роботи всіх механізмів та кріплень, виріб передається на дільницю пакування. І нарешті: після пакування виріб відправляється на склад, звідки поїде до вас – а ми залишимось на зв`язку, якщо у вас виникне питання чи подяка.

Без ризику помилок

Наша мета – жодних помилок. Для цього, по-перше, ваш майбутній диван чи ліжко перевіряється кілька разів протягом процесу виробництва: а саме перед оббиттям тканиною та після фінальної збірки продукту. По-друге, для кожної моделі ми створюємо детальну конструкторську документацію. Це не просто креслення на одному аркуші, а детальний опис кожного етапу виробництва.
Та навіть більше: ви завжди можете особисто відслідковувати процес виробництва вашого замовлення. Кожен етап – під вашим контролем через ваш персональний онлайн-кабінет.

Завжди до деталей

Якісно виготовлений каркас. Старанно проклеєні стики та шви. Надійний ППУ. Протестована тканина та механізми трансформації, які є довговічними у використанні. Уважна збірка. Ретельне пакування.
Усі наші вироби виготовленні з урахуванням наразі діючих стандартів ДСТУ та ГОСТ. Для каркасу ми використовуємо переважно сосновий брус, березову та грабову фанеру класу Е1. Для подушок сидінь – еластичній пінополіуретан Interfoam, для спинових подушок – холлофайбер. Зрештою, окрім всього перерахованого – і сам дизайн не набридає, бо він простий, елегантний і не має зайвого оздоблення. І нагадуємо, що параметри меблів ви можете корегувати під себе: змінювати ширину виробу, колір тканини, тип ніжок — створювати разом з нами справді захопливо!