закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • +38 099 437-56-06
  • info@pufetto.com

Дивани з мезанізмом Пума

Тимчасово ми все прибрали з цієї сторінки.

Можливо, ми покращуємо конструктив продуктів або готуємо нові моделі.
Проте, у нас все одно є багато з чого вибрати.

Диван Пума розкладається одним рухом

Потрібен місткий диван, який просто розкладати і збирати? Диван з механізмом Пума - модель, з якою найпростіше працювати.

Як працює модель: складання та розкладання

Механізм працює легко, швидко, безшумно. Його розкладка схожа на «наскакування» великої кішки на здобич. Принцип трансформації:

В результаті вийде велике рівне спальне місце з граничною вагою навантаження понад 200 кг. Розкладка займе 3-5 секунд, з нею впорається будь-який користувач (дитина, літня людина). Для зворотної трансформації підійміть верхній сегмент за петлю. Додаткова частина «поїде» вниз, основна повернеться на своє місце.

Механізм може вбудовуватися в прямі і кутові дивани з трансформацією типу Пума. Відмінність цього механізму від Дельфіна в тому, що додаткове спальне місце виходить з головного сегмента. Це зручно при постійному розкладанні меблів - обидві частини матраца зношуються рівномірно. Модель, як і Дельфін, відмінно підходить для щоденного сну.

Як вибирати дивани, на що звертати увагу

У Pufetto є дивани Пума на будь-який смак. Вони поєднують сучасний дизайн, просту конструкцію, зручність експлуатації.

Каркаси всіх диванів з механізмом Пума - дерев'яні. Масив дерева - цілісний матеріал, який не розклеїться на частини, не розшарується і не розпадеться. Як і дерево в природі, він без проблем витримає постійні серйозні навантаження. Застосування цього матеріалу робить меблі доступними за ціною, міцними, естетичними.

В якості набивки використовується латексний ППУ - легкий, довговічний матеріал. На ньому зручно сидіти, а коли ви встанете, наповнювач швидко повернеться до первісної форми. Латексний пінополіуретан (штучний латекс) міцніший, комфортніший, ніж звичайний ППУ, через інші структури комірок. На різний рівень навантаження реагують комірки різного розміру. Через це наповнювач поступово набирає пружності при збільшенні тиску. Він буде одночасно м'яким і ідеально підтримуючим.

Дизайн, розмір і оббивка - те, що зробить ваш диван Пума індивідуальним. Перейдіть в каталог Pufetto і виберіть:

Будь-яка оббивка мало сприйнятлива до стирання. Вона легко чиститься, не вицвітає, довго зберігає відмінний вигляд. Є повністю синтетичні тканини (Bonusnova, Sawanna-nova, Polo, Plaza), сумішеві з бавовною (Ritz), віскозою (APL, Warlock), а також суміш бавовни з віскозою (Recline, Twice).

Перевірте, наскільки гарні дивани, механізми, оббивні матеріали - відвідайте шоу-рум Pufetto в Києві, Чернівцях, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові. У них можна протестувати і придбати дивани, замовити доставку (безкоштовно в зазначених містах), отримати детальні консультації та допомогу.
pixelpixel