Дивани ліжка

Дивани ліжка

Завітайте до
наших шоу-румів КиївЛьвівХарківОдесаДніпро

Сучасні дивани-ліжка — стильні та універсальні м’які меблі, які можуть замінити одразу два вироби. Моделі цього типу забезпечують комфортний відпочинок на дивані протягом дня ​​і глибокий та міцній сон на ліжку вночі. Завдяки сучасному дизайну і широкому асортименту оббивок виріб органічно доповнить інтер’єр будь-якого приміщення. Щоб купити диван-ліжко, який максимально відповідатиме вашим потребам, під час вибору зверніть увагу на наступні властивості моделі:

  • форма та розміри;

  • тип механізму трансформації;

  • дизайн.

Форма та розміри

В залежності від форми загальноприйнятим є поділ моделей на прямі та кутові.

Моделі першого типу компактні, недорогі та зручні в розміщенні. Такий виріб можна поставити біля стіни, в кутку або в центрі кімнати, а за необхідності — легко перемістити з одного місця до іншого. В якості прикладу наведемо моделі Mario, Rafaella, Famiglia.

Моделі другого типу мають збільшену площу сидіння, завдяки чому вважаються більш комфортними. Але разом з цим такі вироби відрізняються більш складною конструкцією, тому оптимальним є розташувати в одному з кутів кімнати. Як приклад можна навести великі моделі Claudia, Silvio, Matteo.

Механізм трансформації

У меблях Pufetto використовуються наступні механізми трансформації:

  • Єврокнижка  і пантограф — дві модифікації одного механізму, на яких найчастіше зупиняють свій вибір покупці з Києва та інших міст України. Принцип роботи зводиться до того, що сидіння висувається вперед, а на його місце опускається спинка. В якості прикладу наведемо диван-ліжко трансформер Greta, Matteo, Famiglia.

  • Щоденний та гостьовий — системи цього типу чудово підійдуть, якщо ви плануєте регулярно використовувати виріб як ліжко. Усередині такого виробу схований розкладний ортопедичний матрац, який після трансформації утворює широке та комфортне спальне місце. Такий механізм використовується в моделі Bella.

Дизайн

Для виробництва використовуються лише гіпоалергенні та екологічно чисті тканини. Визначившись з моделлю, ви можете обрати для її оббивки будь-який матеріал з каталогу Pufetto, в якому представлені десятки рішень різного типу, кольору, ціни. Серед найбільш популярних і недорогих виділимо Trinity, Novel, Recline, Twice, Warlock.