закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • +38 099 437-56-06
  • info@pufetto.com
Безвідсотковий кредит 0% на все
лише до кінця вересня
докладніше

Дивани акордеони

Хочете відпочивати вдень і вночі з максимальною зручністю? Вам потрібні м’які меблі від просунутого українського виробника, який враховує всі потреби сучасної людини. Елегантні і недорогі рішення саме для вас пропонує інтернет-магазин Pufetto.

Диван акордеон: релакс для вимогливих

Комфортний розкладний диван – мрія кожного, хто цінує своє здоров’я і любить солодко поспати. Красивий, економний і місткий при компактних розмірах в складеному стані, диван акордеон стане справжньою знахідкою для кімнати будь-яких розмірів.

Куди можна поставити такий диван:

Як працює механізм акордеон? Дуже просто – легким рухом викочуєте вперед нижню частину, і отримаєте замість зручного місця для сидіння – широку спальну зону. Єдина умова – для розкладання моделі потрібно 1.5 метри вільного місця.

Комфорт за найкращу ціну: де шукати меблі мрії

Переваги, які надає диван з механізмом акордеон від Пуфето

Щоб сон був не тільки міцним, але й зцілюючим, обирайте ортопедичний матрац – він рекомендований всім, хто має проблеми з суглобами, хребтом, опорно-руховим апаратом.

Хочете купити зі знижкою найкращий диван аккордеон? Слідкуйте за акціями на сайті виробника – на вас чекають бонуси і подарунки, знижки до 50%, постійне оновлення асортименту і корисні публікації.

При бажанні побачити меблі «наживо» завітайте до шоу-румів Пуфетто в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі. В цих містах гарантовані безкоштовна доставка і встановлення придбаних меблів, до інших населених пунктів країни покупка доїде за розцінками перевізника. А унікальний період 30-денного тест-драйву меблів дозволить визначитися, чи підходить вам покупка, і повернути непідходящу річ з компенсацією всіх витрат.
pixelpixel