меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Від вибору до зустрічі вантажу

Робимо зручним кожен етап: оплату, доставку й контроль виробництва.

Безплатна доставка

Безплатна
доставка

Безплатне занесення та збирання

Безплатне занесення
та збирання

30% передоплата

30%
передоплата

Картка, готівка чи рахунок

Картка, готівка
чи рахунок

Сервіс у найдрібніших деталях

Великий асортимент і можливість створити такі меблі, які хочеться, — не єдині переваги Pufetto. Ми гарні й у сервісі. Коли ви прийдете в магазин, то за чашкою кави отримаєте від консультанта всі відповіді. Коли настане час оплати, ми запропонуємо чотири зручні способи. Коли виріб буде готовий, то домовимося про найліпший час доставки, а вантажники прийдуть у бахилах. Навіть якщо йдеться не суто про меблі, ми прагнемо комфорту в кожній деталі.

Наші магазини
Сервіс у найдрібніших деталях

Оплачуйте будь-яким способом

Готівкою в магазині, на банківський рахунок, через термінал і навіть на виплат — сплачуйте, як вам зручно. Наші менеджери розкажуть про кожен спосіб. Єдине правило Pufetto в цьому питанні — 30% передоплата. І нюанс: післяоплата має відбуватися в той самий спосіб, що й перший внесок. Інакше наші бухгалтери заплутаються в паперах і спопелять менеджерів поглядами, — ну ви розумієте. До речі, якщо ви самі заплуталися в платіжках і залишилися без вільних коштів на меблі, наші партнери КредитМаркет, ПриватБанк і Monobank надають безвідсоткові розстрочки.

Оплачуйте будь-яким способом

Стежте за своїм замовленням

У будь-який час і з будь-якого пристрою — актуальний статус вашого замовлення завжди під рукою. Завдяки налагодженій IT-системі ми майже посекундно знаємо, коли на ваше замовлення розрізали деревину або коли замовлення пройшло контроль якості. Цим знанням ми ділимося з вами задля вашого спокою й повного контролю над замовленням.

Стежте за своїм замовленням

Отримуйте в узгоджений час

Доставка Pufetto працює так: ми заздалегідь узгоджуємо можливу дату, а потім повідомляємо вам чотиригодинний проміжок, у який приїде машина. Але якщо вам важлива кожна мить, ви можете замовити окрему автівку за спеціальним тарифом. Вантажники в будь-якому разі будуть перевірені й досвідчені — такі, що вміють складати просторові пазли та надівають на вході бахили. Доставляємо великогабаритні вироби безплатно в містах, де відкрито наші магазини. В інших випадках ми розраховуємо вартість доставки окремо й відправляємо меблі сервісом TMM Express. Докладніше про умови доставляння на сторінці Публічної оферти (п. 6).

Отримуйте в узгоджений час

Звертайтеся за обслуговуванням

Гарантія на наші меблі становить 18 місяців. Вона для нас обов’язкова й безапеляційна. Щоб ви могли нею скористатися, ми відправляємо договір і гарантію на електронну пошту. Також, крім звичного обслуговування, ми телефонуємо вам після доставки й питаємо, чи все гаразд і чи подобаються вам меблі в їхньому природному середовищі. Водночас ми можемо відповісти на ваші додаткові запитання з догляду чи іншого. Навіть після продажу ми відкриті до спілкування.

Звертайтеся за обслуговуванням

Замовити зворотній дзвінок

Залиште номер телефону, і наш менеджер вам зателефонує.

Instagram
Шукайте натхнення в Інстаграм

@pufetto.com.ua