Pufetto
Pufetto
Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів8

Комфорт починається з доставки


Диван у вас вдома без зайвого клопоту, сміття
та брудної підлоги
Замовити зворотний дзвінок

Залиште номер, і наш менеджер вам зателефонує.

Большое спасибо,
мы свяжемся с вами в рабочее время:
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 19:00

Під час відправки запиту сталася помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше.
Від вибору
до зустрічі вантажу


Робимо зручним кожен етап: оплату, доставку і контроль виробництва.

Безкоштовна
доставка
Безкоштовний
занос
30% передоплата
Будь який спосіб оплати
Картка, готівка, рахунок

Сервіс у найдрібніших деталях

Великий асортимент та можливість створити такий диван, який хочеться, — не єдині переваги Pufetto. Ми гарні й у сервісі. Коли ви прийдете в магазин, то за чашкою кави отримаєте від консультанта всі відповіді. Коли настане час оплати, ми запропонуємо чотири зручні способи. Коли виріб буде готовий, то домовимося про найкращий час доставки, а вантажники прийдуть в бахілах. Навіть якщо мова не суто про меблі, ми прагнемо комфорту в кожній деталі.


Наші магазини
Оплачуйте будь-яким способом

Готівкою в магазині, на банківський рахунок, через термінал і навіть у розстрочку — сплачуйте, як вам зручно. Наші менеджери розкажуть про кожен спосіб. Єдине правило Pufetto в цьому питанні — 30% передоплата. І нюанс: постоплата має відбуватись тим самим способом, що й перший внесок. Інакше наші бухгалтери заплутаються в паперах і спопелять менеджерів поглядами, ну ви розумієте. До речі, якщо ви самі заплутались у платіжках і залишились без вільних коштів на меблі, наші партнери «Кредит Маркет», ПриватБанк та Monobank надають безвідсоткові розстрочки.
Слідкуйте
за вашим замовленням

В будь-який час і з будь-кого пристрою – актуальний статус вашого замовлення завжди під рукою. Завдяки налагодженій IT-системі ми майже досекундно знаємо, коли на ваше замовлення покроїли тканину або коли замовлення пройшло контроль якості. Цим знанням ми ділимося з вами задля вашого спокою і повним контролем над замовленням.

Отримуйте в узгоджений час

Доставка Pufetto працює так: ми заздалегідь узгоджуємо можливу дату, а потім повідомляємо вам 4-годинний проміжок, у який приїде машина. Але якщо вам важлива кожна мить, ви можете замовити окрему автівку за спеціальним тарифом. Вантажники в будь-якому випадку будуть перевірені і досвідчені — такі, що вміють складати просторові пазли й одягають на вході бахіли. Доставка крупногабаритних виробів безкоштовна у містах, де відкриті наші магазини. В інших випадках ми розраховуємо її вартість окремо і відправляємо меблі сервісом «TMM Express». Детальніше про умови доставки на сторінці Публічної Оферти (п.6).

Звертайтесь за обслуговуванням

Гарантія на наші меблі складає 18 місяців. Вона для нас обов’язкова і безапеляційна. Щоб ви могли нею скористатися, ми піклуємося про доступність потрібних документів — договір і гарантію відправляємо на e-mail. Також, крім звичного обслуговування, ми телефонуємо вам після доставки і питаємо, чи все гаразд і чи подобаються вам меблі у їхньому природному середовищі. В цей же час ми можемо відповісти на ваші додаткові питання з догляду або чогось іншого. Навіть після продажу ми відкриті до спілкування зі своїми клієнтами.
pixelpixel