5% знижка за умови
100% передплати

Оплата і доставка

Платіть зручно

Ми надаємо чудові умови для оплати покупки. Зараз за умови передплати 100% ви можете отримати знижку 5% на будь-який диван та ліжко. Мінамальна передплата замовлення складає 50%. Ви завжди можете здійснити оплату вашого замовлення найбільш зручним для Вас способом: карткою Visa або MasterCard, в будь- якому відділенні банку або через Інтернет-банкінг, використовуючи роздрукований рахунок - фактуру, а також готівкою у наших шоу- румах.

Доставка за два тижні

Оплата і доставка

Отримуйте швидко

У нас чудові терміни доставки! Ваше замовлення буде у Вас впродовж 10 - 20 робочих днів в залежності від тканини та регіону доставки. Якщо ж Ви обрали виріб, який вже є на нашому складі, його доставлять Вам за 7 робочих днів у Києві та до 14 робочих днів по всій Україні.

 

Отримуйте з комфортом

Вам дуже сподобається, як ми доставимо Ваше замовлення! Доставка, у містах Київ,Одесса, Харьків, Львів безкоштовна: ми занесемо вироби до Вашого помешкання, встановимо їх та наведемо лад після встановлення! В інших населених пунктах України доставка меблів виконується до найближчого складу логістичної компанії «Ін-Тайм» у Вашому місті.
 

Тарифи на доставку
в інші міста України

Купуйте без ризику

Ми пропонуємо безпрецедентну для українського ринку гарантію повернення. Якщо наш виріб Вам не підійшов, то ми повернемо 100% вартості замовлення.
І навіть по факту доставки, ми готові прийняти товар назад впродовж 30 днів з моменту його отримання.
Саме так ми піклуємося  про Ваш комфорт і спокій. А також тому, що на 100% впевнені у якості наших виробів.