Оплата та доставка

Під замовлення за 14 днів

У нас чудові терміни виготовлення і доставки виробів! Ваше замовлення буде у Вас впродовж 14 днів в залежності від тканини та регіону доставки. З повним переліком виробів, доступних за 14 днів ви можете ознайомитись тут. Якщо ж Ви обрали виріб, який вже є на нашому складі, його доставлять Вам за 7 робочих днів у Києві та до 14 робочих днів по всій Україні.

Замовте безкоштовні
зразки тканин online
Завітайте
до нашого шоу-руму
в Києві

Отримуйте з комфортом

Доставка, у містах Київ,Одесса, Харьків, Львів та Дніпро безкоштовна: ми занесемо вироби до Вашого помешкання, встановимо їх та наведемо лад після встановлення! Звертаємо Вашу увагу, що доставка у містах Київ, Львів, Харків,Одесса та Дніпро здійснюється у робочі дні з 10.00 до 18.00. Ми обов'язково повідомимо Вам дату і час доставки заздалегідь. Вартість індивідуальної доставки, у будь -який зручний для Вас час, складає 800 грн. В інших населених пунктах України доставка меблів виконується до найближчого складу логістичної компанії «Ін-Тайм» у Вашому місті.
 

Тарифи на доставку
в інші міста України

Купуйте без ризику

Ми пропонуємо безпрецедентну для українського ринку гарантію повернення. Якщо наш виріб Вам не підійшов, то ми повернемо 100% вартості замовлення.
І навіть по факту доставки, ми готові прийняти товар назад впродовж 30 днів з моменту його отримання.
Саме так ми піклуємося  про Ваш комфорт і спокій. А також тому, що на 100% впевнені у якості наших виробів.