Кутові дивани

Кутові дивани


Представлені в каталозі Pufetto кутові дивани — це стильні, сучасні та зручні у використанні меблі з широким сидінням, розраховані на розміщення в куточку приміщення, хоча це, звісно, необов’язково. Вироби цього типу мають форму літери «Г» і відрізняються максимально великою площею сидіння, завдяки чому на них з комфортом можуть розміститися четверо і більше людей одночасно. А стильний дизайн і якісні матеріали оббивки роблять виріб центральним елементом в інтер’єрі приміщення.

Щоб купити недорогий, але якісний кутовий диван в Києві чи іншому місті країни та бути цілком задоволеним покупкою, важливо звернути увагу на наступні його якості:

 • розміри;

 • тип механізму трансформації;

 • дизайн і матеріал оббивки.

Розміри

Від цієї характеристики залежить як максимальна кількість осіб, які одночасно можуть відпочивати на дивані, так і габарити виробу, що безпосередньо впливає на можливість його розміщення в тій чи іншій точці приміщення. На відміну від прямих моделей кутові рішення зазвичай складніші в питаннях розміщення.

Так, найкомпактніші моделі цього типу мають ширину корпуса 2–2,4 м, що дозволяє з комфортом розміститися вдвох чи втрьох. Серед таких можна виділити Andrea, Sofia і Renata. Найбільш габаритні моделі мають ширину від трьох метрів, як у моделей Claudia, Rafaella і Greta. Зазначимо, що ціна на комфортні м’які кутки такого типу найвища.

Втім, у більшості кутових диванів ширина корпусу знаходиться в межах 2,5–2,7 м — Silvio, Amadeo, Matteo, Bella, Vittorio та інші.

Механізм трансформації

Під цим терміном розуміється спеціальна система, яка дозволяє легко і швидко перетворити кутовий диван у комфортне і зручне ліжко. Під час вибору важливо звернути увагу на тип механізму, адже він впливає на зручність експлуатації виробу. Серед найбільш популярних систем трансформації для м’яких кутових меблів на ринку України виділимо наступні:

 • Єврокнижка і пантограф — системи, які можна сміливо назвати найбільш популярними на ринку. В обох випадках для трансформації потрібно потягнути сидіння на себе, а на звільнене місце опустити спинку. Але у першому система передбачає наявність викатних роликів, а у другому сидіння потрібно спершу підняти під кутом 45 градусів. Ці механізми використовуються у диванах Greta, Renata, Claudia, Apollo та інших.

 • Дельфін — ця система передбачає наявність додаткового блока, який викочується з-під сидіння та піднімається на один з ним рівень. Яскравий приклад — зручний та сучасний диван Matteo.

 • Щоденний і гостьовий — дві модифікації однієї системи, також відомої як «французька розкладачка». Конструкція передбачає наявність комфортного матраца, схованого під подушками-сидіннями. Основна відмінність між цими двома варіантами полягає в товщині матраца: у моделей першого типу він товстий і пружинний, а у рішень другого — простіший і тонший. Такий механізм використовується в кутових диванах Vittorio і Bella.

 • «Пума» — ще один простий і зручний у використанні механізм. Для трансформації потрібно висунути вперед сидіння, після чого воно опуститься трохи нижче і стане врівень з додатковою основою. Така система, наприклад, використовується в моделях Bianca і Rafaella.

Каркас і наповнювач

Представлені на сайті кутові дивани від виробника Pufetto створені на основі масиву натурального дерева і фанери. Таке поєднання забезпечує виробам міцну та стійку конструкцію. Всі елементи ідеально підігнані один під одного і надійно проклеєні, що гарантує тривалий термін експлуатації.

В якості наповнювача, який знаходиться між оббивкою і каркасом, використовується латексований пінополіуретан. Завдяки цьому сидіння відрізняються особливою м’якістю і відмінно зберігають форму протягом усього часу користування.

Дизайн і матеріал оббивки

Для оббивки обраної моделі дивану ви можете замовити будь-яку тканину з нашої колекції. В асортименті представлені матеріали різного типу, фактури, кольору і вартості. Найчастіше покупці обирають наступні:

 • Bonus nova — популярна тканина фактури типу «рогожка», яка зовні нагадує мішковину. На практиці це забезпечує дивану особливий стиль з відтінком провінційного шарму.

 • Ritz — тканина сформована з прямих волокон із щільним і виразним плетінням, відрізняється високою міцністю та водовідштовхувальним ефектом.

 • Twice — синтетична тканина, яка за зовнішніми ознаками майже не відрізняється від натуральної замші. Але при цьому матеріал невибагливий до догляду і легко очищується навіть вологою серветкою.

 • Warlock — зовні матеріал майже не відрізняється від натурального велюру, але при цьому більш щільний, міцний і простий у догляді.

Також ви можете безкоштовно замовити кілька зразків тканин, що дозволить визначитися з найкращим варіантом.

Відгуки покупців