Дивани на кухню

Дивани на кухню


До кухонних меблів завжди висувалися найбільш жорсткі вимоги: економія та грамотне використання простору, легкість експлуатації та можливість швидкого очищення. Сучасні дивани на кухню від Pufetto відповідають усім цим вимогам, а завдяки широкому асортименту товарів кожен покупець зможе підібрати ідеальне для себе рішення. М’який куточок додає затишку, завдяки якому знаходитись у приміщенні — одне задоволення.

Кухонний диван зі спальним місцем необов’язково повинен розкладатися — головне, щоб він був зручний, компактний та відповідав вимогам організації вільного простору. Щоб купити ідеальну модель, під час вибору зверніть увагу на наступні властивості:

  • розміри моделі та форма;

  • тип та наявність механізму трансформації;

  • дизайн, зовнішній вигляд і якість матеріалу.

Форма

В залежності від цієї характеристики ви можете підібрати для кухні виріб двох типів: кутовий або прямий.

  • Кутові дивани — найкращий варіант для м’якого куточка, який часто обирають і для маленьких приміщень. У складеному вигляді він займає порівняно небагато вільної площі та використовується як складова їдальні, а в разі потреби розкладається й перетворюється на зручне ліжко для гостей.

  • Прямі моделі мають меншу площу сидіння, але разом з цим вони зручніші в плані розташування в приміщенні. Велика кухня від таких виробів лише виграє — м’які та комфортні, навіть у складеному вигляді, меблі стануть оазисом відпочинку в робочому просторі кухні.

Механізм трансформації

Найзручнішими для кухонних диванів вважаються такі механізми:

  • Єврокнижка — для розкладання дивана у комфортне спальне ліжко потрібно потягнути на себе нижню частину та покласти на вільне місце спинку.

  • Пантограф — використовує аналогічний механізм розкладання, але в ньому відсутні викатні ролики.

Ці механізми схожі та можуть використовуватися для щоденного сну. Ще одна приємність — ортопедичні матраци, покликані забезпечити не тільки зручний та приємний сон, але й можливість без наслідків для здоров’я працювати на кухні. Комфорт та простоту експлуатації легко перевірити у найближчому шоу-румі — в Києві, Львові, Одесі та інших містах України.

Дизайн

Незалежно від обраної моделі дивана ви можете самостійно підібрати для неї оббивку будь-якого типу. Представлені в нашому каталозі рішення відрізняються між собою ціною, матеріалом, фактурою, кольором, стійкістю до подряпин. Ви можете замовити декілька безкоштовних зразків тканин для оббивки, щоб остаточно визначитися з вибором.