Дивани для ресторану

Дивани для ресторану

Дивани для кафе і ресторанів: як поєднати стиль і практичність

Стильні і зручні меблі в місцях, куди люди приходять відпочити і поласувати – один з найважливіших факторів успіху публічного закладу. Комфортний заклад має більше шансів привабити і утримати постійних клієнтів, а умеблювання відіграє в цьому не останню роль. Український виробник Pufetto виготовляє екологічні, естетичні дивани для кафе за адекватною ціною.

В пошуках ідеалу

Оптимальна модель дивана для публічного харчового закладу має відповідати вимогам:

  1. Конструктивної простоти. Меблі, які мають мінімум деталей, мають триваліший строк служби.

  2. Надійності оббивки і каркасу. Матеріал місць для сидіння буде повсякчас підлягати значному навантаженню. Щоб зберегти гарний вигляд меблів, обирайте в якості оббивних матеріалів стійкі до зносу і немаркі сучасні тканини та еко-шкіру.

  3. Просторості. Меблі для сидіння повинні бути водночас компактними і місткими, щоб залишати якнайбільше простору в приміщенні та забезпечувати гарне самопочуття і комфорт відвідувачам.

  4. Безпечності. Краще обирати дивани для кафе і барів без гострих кутів, щоб відвідувачі не ризикували поранитися, і без ламких елементів, щоб не постраждав бюджет закладу.

Рекомендовані моделі з посиленим каркасом, м'якими елементами, заокругленими формами і ортопедичним сидінням.

Придатні до всього

Каталог меблів Pufetto – гарантований простий спосіб знайти оптимальний диван для вашого закладу. Моделі, представлені в каталозі, відрізняються:

  1. Кількістю сидячих місць. Найпопулярнішими є різновиди на 2 або 3 місця.

  2. Дизайном. Вражає багатство вибору - від чітких прямокутних до м'яких закруглених форм.

  3. Висотою ніжок. Вищі ніжки – більша відстань від сидіння до підлоги – легше прибирати під сидінням.

На додаток до будь-якої моделі можна підібрати подушки в тон – так можна подвоїти комфортні відчуття, зберігши основну ідею дизайну.

Краще обирати дивани для ресторанів та барів без трансформаційних механізмів - ці вузли роблять меблі більш уразливими, до того ж в громадських місцях немає потреби в їхньому застосуванні. Не знаєте, на якому варіанті зупинитися? Фахівці онлайн-магазину Pufetto проконсультують щодо оптимальних стилю, матеріалів та розміру меблів для вашого закладу.

Обирайте надійних

Доступно, швидко, гарантовано якісно – три основні принципи інтернет-магазину Pufetto. Отримати замовлені меблі можна в будь-якому місті України (доставка в Київ, Львів, Дніпро, Харків і Одесу - безкоштовна). Приємно дивують адекватні ціни на дивани для кафе, а також солідний список моделей і матеріалів, що дає можливість створити в закладі гармонійну обстановку. Просто на сайті можна побачити, як виглядатиме обрана модель в тому чи іншому кольорі – завдяки зручній опції меблі моментально «перефарбовуються». Хочете дізнатися, якими будуть ваші меблі на дотик – замовте додому каталог зразків оббивних тканин. Хочете побачити товар вживу – ласкаво просимо до шоу-румів в найбільших містах країни, щоб випробувати на надійність та зручність зразки меблів для громадського закладу.

За допомогою каталога Pufetto можна купити дешевий диван для кафе – знижка 30% на готовий товар і 5% при повній передплаті допоможуть серйозно заощадити. А якщо меблі не сподобаються чи не підійдуть, скористайтеся унікальною пропозицією магазину – 30-денним тестовим терміном, після якого зможете отримати компенсацію вартості покупки і перевезення. В Pufetto знайдуться меблі для лаунж-барів, кафетеріїв, кальянних кімнат і будь-яких інших закладів.

Best price Cosima Двомісний диван купити Двомісний диван Cosimaкупити Двомісний диван Cosimaкупити Двомісний диван Cosimaкупити Двомісний диван CosimaБільше ніж 75 відтінків від 12 800 грн.Купити
Antonio Тримісний диван ціна на Тримісний диван Antonioціна на Тримісний диван Antonioціна на Тримісний диван Antonioціна на Тримісний диван AntonioБільше ніж 75 відтінків від 15 800 грн.Купити
Niccolo Тримісний диван Тримісний диван Niccolo в КиєвіТримісний диван Niccolo в КиєвіТримісний диван Niccolo в КиєвіТримісний диван Niccolo в КиєвіБільше ніж 75 відтінків від 15 600 грн.Купити
Завітайте до
наших шоу-румів КиївЛьвівХарківОдесаДніпро
Paolo Тримісний диван Тримісний диван Paolo в УкраїніТримісний диван Paolo в УкраїніТримісний диван Paolo в УкраїніТримісний диван Paolo в УкраїніБільше ніж 75 відтінків від 19 300 грн.Купити
Best price Bruno Тримісний диван Тримісний диван Bruno з доставкоюТримісний диван Bruno з доставкоюТримісний диван Bruno з доставкоюТримісний диван Bruno з доставкоюБільше ніж 75 відтінків від 9 100 грн.Купити
Best price Fernando Тримісний диван купити Тримісний диван Fernandoкупити Тримісний диван Fernandoкупити Тримісний диван Fernandoкупити Тримісний диван FernandoБільше ніж 75 відтінків від 11 500 грн.Купити

pixelpixel