закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • +38 099 437-56-06
  • info@pufetto.com
Безвідсотковий кредит 0% на все
лише до кінця вересня
докладніше

Дивани з механізмом седафлекс

Дивани седафлекс - витримають все!

Потребуєте практичного і елегантного спального місця на кожен день? Ваш вибір - популярні дивани седафлекс, знані більшості як бельгійські чи американські розкладачки. Це дійсно міцні трансформери, для яких 200 кг ваги – не проблема. Потрібен справжній богатир і зручне місце для відпочинку і сну – обирайте диван седафлекс!

Як працює

Седафлекс – механізм потрійного складання, розрахований на постійне використання. Для нього характерні товстий ортопедичний матрац з пружинами та посилений каркас з металевої труби.

Спальне місце типу «американська розкладушка» має поперечне розташування. Щоб його розгорнути, потрібно: прибрати подушки, підняти і висунути знімну секцію, опустити третю секцію на сталеві ніжки.

Диван-ліжко седафлекс має незаперечні бонуси: воно надійне, утворює просторе місце для відпочинку двох людей, може використовуватися щодня, не пошкоджає підлогу. При розкладанні сидіння опиняється знизу і зношується по мінімуму.

Яким буває

Практична «американська розкладачка» має приваби для:

Диван з системою седафлекс переважно двомісні, якщо бажаєте почуватися вільно уві сні – підберіть тримісний варіант. За конструкцією розкладачки бувають прямі (для спальні та дитячої кімнати) і кутові (для вітальні та офісу).

Бажаєте мати неповторний інтер'єр з оригінальними акцентами? Pufetto врахує всі побажання при розробці індивідуальних моделей меблів. Бажаєте побачити «товар лицем»? Для вас створені шоу-руми в містах Київ, Львів, Харків, Одеса та Дніпро. У вашому місті нема шоу-руму? Замовте каталог зразків оббивки поштою.

У нас є все що Вам необхідно

Каталог меблевого магазину Pufetto допоможе швидко знайти диван вашої мрії. В нагоді стануть:

  1. Зручна опція швидкого пошуку за характеристиками.

  2. Максимум корисної інформації та візуалізація по кожній моделі.

  3. Безкоштовні консультації фахівців та розробка авторських меблів на замовлення.

  4. Невисока ціна, подарунки та знижки. 5% при 100% передоплаті, до 30% - якщо купити готові меблі.

  5. Доставка протягом 7-20 робочих днів (в містах, де є шоу-руми, доставка безкоштовна).

Роздумуєте, чи купити для дому дивани з механізмом седафлекс, але не впевнені, що вони вам сподобаються? Послуга 30 тестових днів дає можливість повернути покупку, яка не підійшла, і отримати компенсацію вартості меблів та доставки. Pufetto – ваша свобода і натхнення!
pixelpixel