Pufetto
Pufetto
Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів8
Матрац OmegaPreloader Кредит Матраци Матрац Omega від 5 640 ₴ від 7 050 ₴-20% до обраного до обраного купити в 1 клік купити в 1 клік Докладніше
Матрац OptimaPreloader Кредит Матраци Матрац Optima Стрейч з віскозою від 5 750 ₴ до обраного до обраного купити в 1 клік купити в 1 клік Докладніше
Матрац Standart PlusPreloader Кредит Матраци Матрац Standart Plus від 2 960 ₴ від 3 700 ₴-20% до обраного до обраного купити в 1 клік купити в 1 клік Докладніше
Матрац Evolution SensitivPreloader Кредит Матраци Матрац Evolution Sensitiv від 12 250 ₴ до обраного до обраного купити в 1 клік купити в 1 клік Докладніше

Новинки

Preloader        
Preloader        
Preloader        
Preloader        
Preloader        
Preloader        

Здоровий і глибокий сон — запорука гарного самопочуття, бадьорого ранку і продуктивного робочого дня. Сучасні матраци, представлені в каталозі Pufetto, забезпечують не лише комфортний відпочинок, але й підтримку голови та хребта в анатомічно правильному положенні, що знижує втомлюваність і дозволяє уникнути болів в спині.

Щоб купити якісний матрац в Києві чи іншому місті України, під час вибору моделі обов’язково зверніть увагу на наступні якості виробу:

  • тип;

  • розміри;

  • рівень жорсткості.

Тип

В залежності від типу в нашому каталозі представлені пружинні та безпружинні моделі.

  • Пружинний матрац всередині має блок з пружинами, що зрозуміло вже з його назви. В сучасних моделях кожна пружина відокремлена від інших і стискається-розтискається незалежно. Це гарантує високий ортопедичний ефект: просідають тільки ті пружини, на які припадає навантаження, тому матрац точно підлаштовується під форму тіла людини, що спить. При цьому чим більше передбачено пружин — тим вище ортопедичні властивості виробу, але разом з цим зростає і ціна на сучасний матрац такого типу. В якості прикладу наведемо моделі Omega і Memo Fitness.

  • Безпружинний матрац — конструкція таких моделей виготовлена лише на основі м’яких наповнювачів: пінополіуретану, латексу, кокосової койри, — і не має пружинного блоку. Такі вироби відрізняються високими показниками ортопедичності та є майже безшумними, але гірше витримують високі навантаження та коштують відчутно дорожче. Вважається найбільш оптимальним рішенням для дитячих матраців, але широко застосовується і в дорослих моделях. В цій категорії зверніть увагу на модель Mix Roll.

Розміри та рівень жорсткості

Розміри матраца важливо співвідносити з розмірами ліжка, для якого ви його купуєте. Всі вироби на ринку суворо стандартизовані та розділені на види: 140x200 см, 160x200 см, 180x200 см і 200x200 см. Незалежно від обраної моделі, в нашому магазині матраців в інтернеті ви можете замовити її онлайн в потрібному розмірі.

Також загальноприйнято розділяти матраци на п’ять рівнів жорсткості: низький (1-й рівень), нижче середнього (2-й), середній (3-й), середньовисокий (4-й) і високий (5-й). Вибір оптимального рівня в основному залежить від стану здоров’я. Якщо є проблеми зі спиною чи суглобами, при яких рекомендована певна жорсткість спального місця, важливо відштовхуватися від цих рекомендацій.

Здорові ж люди можуть обрати практично будь-який варіант на свій смак. Експерти зазначають, що при вазі до 60 кг найбільш зручним виявиться м’який матрац, до 90 кг — середньої жорсткості, понад 90 кг — високої. А ось для дітей краще придбати модель середнього рівня, щоб уникнути зайвих навантажень на ще не сформований хребет.