Матраци

Матраци

Здоровий і глибокий сон — запорука гарного самопочуття, бадьорого ранку і продуктивного робочого дня. Сучасні матраци, представлені в каталозі Pufetto, забезпечують не лише комфортний відпочинок, але й підтримку голови та хребта в анатомічно правильному положенні, що знижує втомлюваність і дозволяє уникнути болів в спині.

Щоб купити якісний матрац в Києві чи іншому місті України, під час вибору моделі обов’язково зверніть увагу на наступні якості виробу:

Тип

В залежності від типу в нашому каталозі представлені пружинні та безпружинні моделі.

Розміри та рівень жорсткості

Розміри матраца важливо співвідносити з розмірами ліжка, для якого ви його купуєте. Всі вироби на ринку суворо стандартизовані та розділені на види: 140x200 см, 160x200 см, 180x200 см і 200x200 см. Незалежно від обраної моделі, в нашому магазині матраців в інтернеті ви можете замовити її онлайн в потрібному розмірі.

Також загальноприйнято розділяти матраци на п’ять рівнів жорсткості: низький (1-й рівень), нижче середнього (2-й), середній (3-й), середньовисокий (4-й) і високий (5-й). Вибір оптимального рівня в основному залежить від стану здоров’я. Якщо є проблеми зі спиною чи суглобами, при яких рекомендована певна жорсткість спального місця, важливо відштовхуватися від цих рекомендацій.

Здорові ж люди можуть обрати практично будь-який варіант на свій смак. Експерти зазначають, що при вазі до 60 кг найбільш зручним виявиться м’який матрац, до 90 кг — середньої жорсткості, понад 90 кг — високої. А ось для дітей краще придбати модель середнього рівня, щоб уникнути зайвих навантажень на ще не сформований хребет.

 

Знижка Passione Матрац купити Матрац Passione від 5 500 грн. Ціна від 5 225 грн.Подивитись
Знижка Seduzione Матрац ціна на Матрац Seduzione від 7 600 грн. Ціна від 7 220 грн.Подивитись
Знижка Emozione Матрац Матрац Emozione в Києві від 8 100 грн. Ціна від 7 695 грн.Подивитись
Знижка Standart Plus Матрац - Sleep&Fly EMM Матрац - Sleep&Fly EMM Standart Plus в Україні від 3 300 грн. Ціна від 2 640 грн.Подивитись
Знижка Optima Матрац - Sleep&Fly EMM Матрац - Sleep&Fly EMM Optima з доставкою від 4 000 грн. Ціна від 3 200 грн.Подивитись
Знижка Omega Матрац - EMM купити Матрац - EMM Omega від 4 800 грн. Ціна від 3 840 грн.Подивитись
Знижка Sonno Матрац ціна на Матрац Sonno від 3 100 грн. Ціна від 2 945 грн.Подивитись
Знижка Viva Наматрацник - EMM Наматрацник - EMM Viva в Києві від 450 грн. Ціна від 428 грн.Подивитись

pixelpixel