Лотерея знижок!
Витягни знижку до 25%
докладніше

Крісла

Крісло Bruno - Фото 1 - PufettoКрісло Bruno - Фото 1 - Pufetto
+99101 Цей продукт має додаткові можливості для конфігурації: +4 +10 i
Крісло Bruno від 8 600 грн
Крісло Livorno Doppio - Фото 1 - PufettoКрісло Livorno Doppio - Фото 1 - Pufetto
+99101
Крісло Livorno Doppio від 6 800 грн
Крісло Livorno Uno - Фото 1 - PufettoКрісло Livorno Uno - Фото 1 - Pufetto
+99101
Крісло Livorno Uno від 7 500 грн
Крісло Paolo - Фото 1 - PufettoКрісло Paolo - Фото 1 - Pufetto
+99101
Крісло Paolo від 10 600 грн
Крісло Antonio - Фото 1 - PufettoКрісло Antonio - Фото 1 - Pufetto
+7476 Цей продукт має додаткові можливості для конфігурації: +4 +3 i
Крісло Antonio від 10 900 грн
Крісло Bruno Club - Фото 1 - PufettoКрісло Bruno Club - Фото 1 - Pufetto
+99101 Цей продукт має додаткові можливості для конфігурації: +4 +10 i
Крісло Bruno Club від 9 100 грн
Крісло Augusto - Фото 1 - PufettoКрісло Augusto - Фото 1 - Pufetto
+99101
Крісло Augusto від 7 100 грн
Розкладне крісло Vito - Фото 1 - PufettoРозкладне крісло Vito - Фото 1 - Pufetto
+99101
Розкладне крісло Vito від 10 100 грн
Крісло Greta - Фото 1 - PufettoКрісло Greta - Фото 1 - Pufetto
+99101
Крісло Greta від 7 200 грн
Крісло Amadeo - Фото 1 - PufettoКрісло Amadeo - Фото 1 - Pufetto
+99101
Крісло Amadeo від 7 300 грн

Стильні, зручні та сучасні м’які крісла — запорука затишку і комфортного відпочинку за читанням цікавої книги, переглядом фільму чи просто сидячи з чашкою чаю. Меблі цього типу легко розмістити там, де не вистачає місця для дивана. При цьому вони забезпечують аналогічний рівень комфорту, а в окремих випадках можуть використовуватися і в якості спального місця — деякі сучасні моделі додатково оснащуються механізмом трансформації.

Щоб купити зручне та комфортне крісло в Києві чи іншому місті України, при виборі обов’язково зверніть увагу на наступні характеристики моделі:

Розміри

Габарити класичної моделі становлять 100х100х90 см — це своєрідний «золотий стандарт», саме таким розмірам надають перевагу більшість фабрик і виробників. На такому сидінні може з комфортом розміститися людина практично будь-якої комплекції. В якості прикладу варто навести моделі Amadeo, Silvio, Renata.

Окрім цього, на ринку представлені також і більш компактні моделі. Так, у Bruno і Andrea глибина корпуса становить 83 см і 85 см відповідно, а у Rafaella і Greta ширина збільшена до 120–130 см. При цьому всі вищеописані моделі — одномісні меблі.

Форма

Найбільш поширена форма — класична модель з ергономічною спинкою і зручними підлокітниками, наявність яких робить крісло більш зручним і забезпечує більш комфортну посадку. Але іноді зустрічаються на ринку і моделі без підлокітників. Їхня головна особливість — оригінальний дизайн і збільшена площа сидіння. Якщо вам подобаються такі меблі, зверніть увагу на Marcello.

Механізм трансформації

Механізм трансформації — спеціальна система, яка дозволяє за необхідності розкладати виріб до повноцінного одномісного ліжка. Моделі цього типу стануть вигідним і універсальним придбанням для квартир з обмеженим вільним простором. Так, модель Vito оснащена механізмом трансформації типу тахта. Під сидінням схований додатковий сегмент, діставши який крісло можна швидко перетворити на достатньо велике спальне місце для однієї людини.

Ціна на розкладні крісла, як правило, вища. Втім, заради справедливості слід зазначити, що повноцінним механізмом трансформації сучасні моделі оснащуються вкрай рідко.

Дизайн і матеріал оббивки

Важливе значення має матеріал, який використовувався для оббивки м’яких меблів. У каталозі нашого інтернет-магазину представлено кілька десятків тканин, які відрізняються фактурою та кольором. Після того як ви визначитеся з моделлю, можете обрати для її оббивки будь-яку тканину. А щоб максимально спростити процес вибору, спершу замовте декілька зразків різних тканин, щоб обрати варіант, який ідеально впишеться в інтер’єр приміщення.

Серед найпопулярніших виділимо:


pixelpixel