Півтораспальні ліжка

Півтораспальні ліжка

Обмаль місця в спальні? Не проблема – є стильні дешеві півтораспальні ліжка!

Володарі крихітної спальні при виборі умеблювання вимушені викручуватись з усіх сил, щоб забезпечити собі водночас широке спальне місце і максимальне збереження вільного простору. Не варто сушити голову – для вирішення цієї проблеми інтернет-магазин Pufetto пропонує півтораспальні ліжка за найвигіднішу ціну.

Чи варта уваги «полуторка»?

Півтораспальна модель без проблем замінити класичну «двоспалку»:

Асортимент зручних моделей «полуторок на сайті Пуфетто дозволить вибрати надійні прості меблі для спальні.  

Як обрати розумно

Щоб купити зручне півтораспальне ліжко, при виборі враховуйте особливості його:

  1. Матеріал каркаса. Магазин пропонує «кістяк» спального місця з міцної натуральної деревини, з ламелями, 2 опорними спинками або 4 ніжками. Перший варіант більш довговічний і надійний.

  2. Додаткові бонуси. Класичне ліжко «полуторка» може мати або не мати ніші для речей. Перший варіант дає добру вентиляцію, другий доречний у невеликих кімнатах. Любите читати або дивитися телевізор напівсидячи? Придбайте півтораспальну конструкцію зі спинкою 130-140 см.

  3. Дизайн. Моделі виконані в приємному мінімалістичному стилі, оббиті тканиною – можна вибрати з 75 варіантів і «примірити» на обрану модель кліком миші.

Класичні параметри півтораспальних ліжок – 140х200 см. Але магазин Пуфето пропонує вам також модифікації довжиною 160 см. Модель, яку вподобали, можна купити двоспальною, 180 і 200 см завдовжки.

Як купити вигідно

Магазин Pufetto постійно дарує покупцям різні знижки і бонуси. Ціна на вироби бренду залежить не лише від моделі та матеріалів, але й від того, чи будете ви брати готову модель, чи замовляти індивідуальний проект. А в часи особливих акцій вартість товарів знижується приблизно на 50%! Тому якщо хочете зробити вигідну покупку, стежте за новинами компанії.

Подивитися меблі наживо дозволять шоу-руми в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові і Львові – до них на сайті можна замовити безкоштовне таксі. В містах, де є шоу-руми, доставка швидка і безкоштовна. До інших міст України замовлені меблі доправить Ін-Тайм протягом 15-25 діб.

Тестувати покупку можна протягом 30 днів. Потім її можна повернути, якщо вона не сподобалась, і отримати повну компенсацію. Пуфетто дозоляє не ризикувати сімейним бюджетом!

Salerno Ліжко купити Ліжко Salerno від 10 100 грн. Ціна від 9 797 грн.Подивитись
Fiorella Ліжко ціна на Ліжко Fiorella від 14 600 грн. Ціна від 14 162 грн.Подивитись
Dimaro Ліжко Ліжко Dimaro в Києві від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Forli Ліжко Ліжко Forli в Україні від 10 900 грн. Ціна від 10 573 грн.Подивитись
Lucca Ліжко Ліжко Lucca з доставкою від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Belluno Ліжко купити Ліжко Belluno від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Messina Ліжко ціна на Ліжко Messina від 12 400 грн. Ціна від 12 028 грн.Подивитись
Ferrara Ліжко Ліжко Ferrara в Києві від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Bergamo Ліжко Ліжко Bergamo в Україні від 12 300 грн. Ціна від 11 931 грн.Подивитись

pixelpixel