Ортопедичні дивани

Ортопедичні дивани

Завітайте до
наших шоу-румів КиївЛьвівХарківОдесаДніпро

Сучасні ортопедичні дивани — це м’які та зручні меблі, які оснащені спеціальними розкладними матрацами, що забезпечують анатомічно правильну підтримку хребта й голови для максимально комфортного і здорового сну. Важлива перевага виробів цього типу — універсальність. Протягом дня — це стильний і компактний диван для відпочинку після важкого робочого дня, спілкування з сім’єю чи зустрічі гостей, вночі — це широке та комфортне ліжко.

Щоб купити ідеальний диван з ортопедичним матрацом, при виборі зверніть увагу на такі властивості:

  • розміри;

  • тип механізму трансформації;

  • дизайн.

Всі представлені в нашому каталозі моделі виготовлені на основі каркаса з масиву натурального дерева.

Розміри

Це одна з найважливіших характеристик будь-яких меблів, від якої безпосередньо залежить можливість розміщення в тому чи іншому місці приміщення. Умовно всі представлені в каталозі Pufetto моделі можна розділити на три групи:

  • Компактні моделі з шириною корпуса до 2500 мм. Ціни на такі ортопедичні дивани найбільш доступні. В цьому ви можете переконатися, звернувши увагу на моделі Vito, Silvio, Marta.

  • Виробі з шириною корпусу від 2500 мм до 3000 мм. На диванах цього типу одночасно можуть відпочивати до трьох осіб так, що ніхто при цьому не відчуватиме нестачу вільного місця. Яскравий приклад таких моделей — Bella, Rafaella, Matteo.

  • Великі дивани з ортопедичними матрацами з шириною корпуса від 3000 мм — найбільш комфортні моделі, розраховані на встановлення в просторому приміщенні. Серед таких варто виділити популярну модель Amadeo.

Механізм трансформації

Цей механізм забезпечує можливість трансформації виробу в повноцінне ліжко, що позбавляє користувача необхідності купувати два вироби окремо, економлячи таким чином вільний простір в приміщення та гроші в гаманці. Але при цьому на зручність експлуатації меблів безпосередньо впливає тип механізму. Серед найбільш популярних варіантів — єврокнижка і пантограф, щоденний і гостьовий, дельфін. Зупинимось на них більш детально.

  • Єврокнижка, пантограф — саме ці два варіанти зустрічаються на ринку частіше за інші. Принцип роботи наступний: сидіння висувається, а на його місце вкладається спинка. Таким чином утворюється широке спальне місце. Такі моделі найбільш популярні серед покупців з Києва та інших міст України. Як приклад наведемо моделі Andrea, Renata, Sofia.

  • Щоденний, гостьовий — у цьому випадку передбачається використання спеціального розкладного матраца, який ховається всередині виробу. У щоденній системі, як правило, матраци більш зручні та широкі, завдяки чому такі дивани рекомендують для регулярного використання в якості ліжка. Цей механізм реалізований в моделі Bella.

  • Дельфін — зручний в повсякденному використанні варіант. У цьому випадку в конструкції передбачений додатковий блок, який висувається з-під сидіння та піднімається на висоту сидіння. Така система реалізована в моделі Matteo.

Дизайн

Яку б модель ви не обрали, для її оббивки ви можете замовити будь-яку тканину з нашого каталогу. На вибір клієнтів в ньому представлено декілька десятків варіантів різного типу, ціни, кольору, фактури. Також ви можете безкоштовно замовити кілька зразків тканини, щоб визначитися з найкращим.