закрити
Контакти:
  • 0 800 330 532
    (всі дзвінки безкоштовні)
  • info@pufetto.com

Дивани з пінополіуретаном

знайдено 5 товарів
Тип дивану
Рокзладний механізм
Ширина виробу
очистити все
Sale clearТримісний диван Vito - Фото 1 - PufettoТримісний диван Vito - Фото 1 - Pufetto лоскутлоскутлоскут+100100 Цей продукт має додаткові можливості для конфігурації: +9 i Тримісний диван Vito від 11 640 грнвід 12 000 грн
Sale clearДвомісний диван Cosima - Фото 1 - PufettoДвомісний диван Cosima - Фото 1 - Pufetto лоскутлоскутлоскут+100100 Двомісний диван Cosima від 16 684 грнвід 17 200 грн

Дивани з пінополіуретану: оптимальний вибір за найкращу ціну

Надійний, затишний і недорогий – таким ви уявляєте ідеальний диван? Тоді вам потрібен диван, наповнений пінополіуретаном. Інтернет-магазин Pufetto знає, як обрати найкращі м'які меблі з ППУ.

Чим хороший ППУ

Пінополіуретан – синтетична речовина, що виготовляється за методикою «спінювання». Дивани з пінополіуретану довго зберігають форму і пружність. Важливо пам’ятати: придатний в якості наповнювача для меблів ППУ має щільність від 30 кг/м3.

Які ще переваги має пінополіуретан:

  1. Доступна ціна. Порівняно з пружинними блоками цей матеріал коштує значно менше через мінімальні затрати на виробництво.

  2. Великий вибір. Моделей з ППУ багато: дво-і тримісні, прямі і кутові, з трансформаційним механізмом і без.

  3. Екологічність. ППУ безпечний для здоров'я людини, не накопичує бруду та мікробів, забезпечує якісну вентиляцію диванів. Матеріал не провокує алергій та захворювань.

  4. Практичність. Має чудовий баланс м'якості та жорсткості, служить до 25 років. Еластичний, створює зручне спальне місце, на якому приємно відпочивати.

  5. Надійність. Витримує великі навантаження, не втрачаючи пружності і форми.

  6. Універсальність. Рекомендований для всіх типів м'яких меблів і вікових категорій, особливо придатний для літніх людей, яким важко підніматися зі спального місця.

Пінополіуретан може бути блоковим (склеєним з кількох листів) та цільнолитим (відлитим у формі). Другий вид матеріалу більш надійний і дозволяє отримати великий вибір форм меблів.

Де купити дешево

Дивани з наповнювачем з пінополіуретану можуть використовуватися в будь-якому приміщенні: спальні, кабінеті, дитячій кімнаті, а також у інших громадських закладах. Де знайти найдоступніші сучасні дивани з надійним пінополіуретановим блоком? В онлайн-магазині меблів Пуфетто!

З великою кількістю модних меблів і найкращих цін ви знайдете можливості:

Шукаєте доступні красиві м'які меблі за невеликі гроші? Варто потоваришувати з магазином Pufetto!


pixel pixel