меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Красиві магазини
в зручних районах

Вибір меблів
у приємному форматі
Більше варіантів,
ніж ви уявляли
Можна сидіти, лежати,
відкривати, розкладати
Переробити під себе —
також легко
Замовити зворотний дзвінок

Залиште номер, і наш менеджер вам зателефонує.

Большое спасибо,
мы свяжемся с вами в рабочее время:
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 19:00

Під час відправки запиту сталася помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше.

Новий досвід
при виборі меблів

Предмет підлаштовується під ваш інтер’єр.


Змінюйте в зручному форматі

Вам не треба уявляти, який вигляд матиме предмет з вибраними параметрами в результаті: ви все побачите за інтерактивним Tech table. Один клік — і змінюється оббивка дивану. Ще один — довжина шафи. Ще один — ніжки моделі стають з іншого матеріалу. Ідеальні меблі мають лише одну спільну характеристику — вони для кожного свої. У магазинах Pufetto ви знайдете свою ідеальну модель, і до того ж у цікавому форматі.

100+ тканин для диванів
10+ кольорів для корпусних меблів
10 см крок зміни ширини дивана
1 cм крок зміни розмірів шаф і полицьМеблі Pufetto змінюються під вас, щоб бути ідеальними за всіма показниками.


Підбирайте кольори й фактури диванів

У магазинах представлено понад 100 видів тканин для диванів. Це більше, ніж на сайті, і дає змогу вибрати не просто рожевий, а кораловий, не синій, а ультрамарин. Це дуже естетичний процес, але ми не забуваємо й про практичність. Радимо, яка тканина доречніша, якщо у вас діти, тварини або схильність перекидати келихи з напоями.


Наші тканини
Кастомізуйте корпусні меблі безпосередньо на сайті

Ми не рахуємо ціну індивідуальної шафи тиждень. Уже на сайті ви можете змінити колір, вибрати розмір, дверні системи й побачити вартість. Ми створюємо меблі індивідуально за вашими параметрами, але в стилі наших колекцій. Це означає, що ми не можемо використати зовсім іншу деревину, але можемо задаптувати розміри, кількість поличок, ручки й пофарбувати виріб у будь-який, навіть найяскравіший, колір. Окрім усього цього, від нас завжди безплатні заміри на місці встановлення, безплатна доставка та безплатні занесення й збирання.

Заходьте в комфортні магазини

Якщо вам хочеться вибирати самостійно, консультант Pufetto не відволікатиме, а з’явиться лише в момент запитання, що назріло. Якщо ж допомога потрібна відразу, він вислухає побажання й розповість про моделі, що вам підійдуть. А потім почнеться найцікавіше — ви зможете вибрати відтінок, тканину, конфігурацію й розмір виробу. Меблі Pufetto змінюються під вас, щоб стати ідеальними зусібіч.

Адреси наших магазинів
в Україні: