закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • info@pufetto.com
Красиві магазини
в зручних районах
Вибір меблів
у приємному форматі
Більше тканин,
ніж ви уявляли
Можна сидіти, лежати,
пробувати, розкладати
Переробити під себе —
тепер також легко
Замовити зворотний дзвінок

Залиште номер, і наш менеджер вам зателефонує.

Большое спасибо,
мы свяжемся с вами в рабочее время:
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 19:00

Під час відправки запиту сталася помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше.

Новий досвід
при виборі меблів

Диван підлаштується під ваш інтер'єр.


Змінюйте в зручному форматі

Вам не потрібно уявляти, як диван з обраними параметрами виглядатиме в результаті — ви все побачите за інтерактивним Tech table. Один клік — і змінюється оббивка. Ще один — довжина. Ще один — ніжки моделі стають іншого матеріалу. Ідеальні меблі мають лише одну спільну характеристику — вони для кожного свої. В магазинах Pufetto ви знайдете свою ідеальну модель, і до того ж у цікавому форматі.

100+ тканин
8 варіантів ніжок
10 см - крок зміни ширини
2 види підлокітниківДивани Pufetto змінюються під вас - щоб стати ідеальними в усіх відношеннях.


Підбирайте кольори та фактури

В магазинах представлено понад 100 видів тканин. Це більше, ніж на сайті, і дозволяє обрати не просто рожевий, а кораловий, не синій, а ультрамарин. Це дуже естетичний процес, але ми не забуваємо і про практичність. Радимо, яка тканина доречніша, якщо є діти, тварини або схильність перекидати келихи з вином.


Наші тканини
Приміряйте до своєї кімнати

Щоб вибір був ще комфортнішим, ми розробили мобільний додаток Pufetto з технологією доповненої реальності. Він дозволить розмістити диван, який вам сподобався, у власному будинку. Нічого складного — завантажуєте додаток в App Store або Google Play, камерою скануєте підлогу, одним кліком встановлюєте диван, а далі крутите, обертаєте, змінюєте колір, оцінюєте під різними кутами і вирішуєте, яку варіацію замовити.


Наш додаток
Заходьте у комфортні магазини

Якщо вам хочеться обирати самостійно — консультант Pufetto не відволікатиме, а з'явиться лише в момент назрілого питання. Якщо ж допомога потрібна одразу, він вислухає побажання і розповість про моделі, які вам підійдуть. А потім почнеться найцікавіше — ви зможете вибрати відтінок, тканину, конфігурацію і розмір виробу. Дивани Pufetto змінюються під вас — щоб стати ідеальними зусебіч.

Адреси наших магазинів
в Україні:pixelpixel