Ліжка

Ліжка

Людині необхідний сон — це аксіома, з якою навряд чи хтось буде сперечатися. Щоб відпочинок був якісним і після сну ви відчували себе сповненим сил, бажано спати не менше 8 годин і обов’язково на комфортному спальному місці. Від правильного вибору ліжка залежить щоденне самопочуття, настрій і продуктивність.

Щоб купити ліжко в Києві чи іншому місті України через інтернет і залишитися цілком задоволеним покупкою, під час вибору важливо звернути увагу на наступні якості продукції:

Розміри

Не дивлячись на велетенське різноманіття представлених на ринку моделей, в залежності від розмірів всі вони діляться не дві категорії:

Так, моделі першої групи мають ширину від 140 см до 160 см — вони помітно ширші, аніж односпальні, але не дотягують до двоспальних. Якщо ви стрункі чи звикли спати, притулившись один до одного, на такому ліжку можна комфортно розміститися і вдвох. Але в ідеалі полуторні моделі рекомендовані все ж для однієї людини — додатковий простір в цьому випадку не буде зайвим.

Двоспальні мають ширину 160–200 см. Вважається, що таких розмірів цілком достатньо для зручного розміщення двох людей. Зрозуміло, ніщо не заважає спати на такій конструкції одній людині, однак замовляти двоспальну модель для одного варто, якщо є можливість розмісти її в просторому приміщенні.

Додаткове оснащення

Класичне ліжко не передбачає наявності додаткового оснащення, що загалом позитивно позначається на його надійності — простота конструкції та відсутність рухомих механізмів збільшують термін експлуатації виробу. В якості прикладу наведемо моделі Salerno і Esperia.

Але достатньо високою популярністю серед покупців користуються універсальні моделі с прихованою нішею, яка використовується для зберігання постільної білизни та інших речей. Такі вироби — чудове рішення для кімнат з обмеженим вільним простором. При цьому наявність декількох відділень для білизни дозволяє впорядковувати вміст — в різних шухлядках можна зберігати комплекти подушок і ковдр на різні сезони. Серед моделей цієї категорії варто виділити Belluno, Forli, Ferrara.

Матеріал каркаса

Представлені в каталозі м’які меблі виготовлені на основі каркаса з масиву натурального дерева, що гарантує продукції надійність і тривалий термін експлуатації. Але при цьому важливо звернути увагу на те, що ліжко в спальню додатково комплектується спеціальним ламелевим каркасом, який буває двох типів:

Перший варіант простіший і легший, а ціни на такі спальні ліжка нижче. При цьому дерев’яний ламелевий каркас забезпечує необхідну додаткову підтримку виробу, беручи на себе більшу частину ваги матраца і людей, які на ньому сплять. Другий варіант більш надійний і довговічний, але додатковий металевий каркас суттєво збільшує вагу виробу.

Дизайн і матеріал оббивки

Ви можете не лише замовити якісне і недороге ліжко в каталозі нашого інтернет-магазину, але й обрати для його оббивки будь-яку тканину з нашої великої колекції. Серед популярних варіантів відзначимо:

Різні матеріали відрізняються складом, фактурою і вартістю. Для кожного передбачений широкий асортимент кольорів, що дозволяє підібрати меблі, які ідеально впишуться в інтер’єр помешкання.

 

Salerno Ліжко купити Ліжко Salerno від 10 100 грн. Ціна від 9 797 грн.Подивитись
Ferrara Ліжко ціна на Ліжко Ferrara від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Violetta Ліжко Ліжко Violetta в Києві від 10 400 грн. Ціна від 10 088 грн.Подивитись
Adelina Ліжко Ліжко Adelina в Україні від 12 700 грн. Ціна від 12 319 грн.Подивитись
Lucca Ліжко Ліжко Lucca з доставкою від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Dimaro Ліжко купити Ліжко Dimaro від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Forli Ліжко ціна на Ліжко Forli від 10 900 грн. Ціна від 10 573 грн.Подивитись
Fiorella Ліжко Ліжко Fiorella в Києві від 14 600 грн. Ціна від 14 162 грн.Подивитись
Belluno Ліжко Ліжко Belluno в Україні від 12 500 грн. Ціна від 12 125 грн.Подивитись
Bergamo Ліжко Ліжко Bergamo з доставкою від 12 300 грн. Ціна від 11 931 грн.Подивитись
Messina Ліжко купити Ліжко Messina від 12 400 грн. Ціна від 12 028 грн.Подивитись

pixelpixel