Елітні дивани

Елітні дивани

Елітні дивани - ідеал домашнього комфорту

Вибираєте найкращі меблі для приватного будинку, квартири або дачі? Ексклюзивні м'які меблі з каталогу Pufetto допоможуть змінити на краще будь-який інтер'єр і легко створити затишні та зручні посадочні місця. Елітні дивани від Пуфетто ідеально поєднують найкращі матеріали, особливий дизайн і ретельно вивірений стиль, а замовити їх можна з доставкою по всій Україні.

Стильні моделі

Преміальні меблі - прекрасне доповнення до сучасної модної вітальні. Підібрати підходящий варіант - не проблема, в каталозі Pufetto знайдуться вироби на будь-який смак:

У кожного варіанту є переваги і особливості.

Наприклад, двомісні дивани преміум класу можна встановлювати парами або використовувати в обстановці не найбільших приміщень (ширина двомісних моделей - до 2,5 м).

Кутові моделі використовуються для найбільш ефективного використання кутового простору або зонування великих кімнат. Прямі варіанти гарні, якщо потрібно створити яскраве враження візуально просторого приміщення.

Високі ніжки надають виробу більше легкості і вишуканості, до того ж під ними може проїхати робот-пилосос, позбавляючи важкодоступні місця від забруднень. Маленькі ніжки додають меблям «ваги» - виріб виглядає більш масивним і ґрунтовним, але одночасно - більш м'яким і глибоким.

Нерозкладні вироби менш дорогі, ніж розкладні аналоги, цей тип меблів вважається найбільш налійним та довговічним, оскільки в ньому відсутня складна механічна частина. Ексклюзивні дивани з механізмом трансформації - це просторі додаткові спальні місця, які можуть прекрасно замінити двоспальне ліжко. Зазвичай в них присутні місткі вбудовані короби для білизни.

Вибираючи розкладні меблі, варто пам'ятати про особливості трансформаційних механізмів:

  1. Щоденний варіант дозволяє використовувати виріб як заміну двоспальному ліжку. Користуватися ним потрібно досить часто - конструкція погано переносить простій.

  2. Гостьовий варіант стане в нагоді для періодичної організації спального місця гостям. Цей вид механізму повинен використовуватися рідше, ніж щоденний, інакше швидко зноситься. При цьому він якнайкраще переносить тривалу бездіяльність.

Важливу роль відіграє зовнішній вигляд такого «представницького» виробу. Те, як виглядають меблі зовні, залежить від якості, кольору та малюнка оббивки. Магазин Пуфетто пропонує оригінальні стильні варіанти оббивних матеріалів, зразки яких можна замовити поштою безкоштовно.

Максимально зручна покупка

Купити вишуканий елітний диван в Pufetto - значить отримати довговічний, модний і практичний предмет меблів на неймовірно вигідних умовах. Ціну виробу може бути істотно знижено - знижки на товари в акційний період можуть сягати 50%.

Хочете заздалегідь протестувати якість майбутньої покупки? Відвідайте шоу-руми компанії на безкоштовному таксі. Для міст Київ, Львів, Харків, Дніпро і Одеса також доступна безкоштовна доставка з розпакуванням товару і прибиранням приміщення. Користуєтеся по-справжньому преміальними меблями? Замовляйте їх в Пуфетто!

Marcello Двомісний диван купити Двомісний диван Marcello від 9 600 грн. Ціна від 9 312 грн.Подивитись
Amadeo Тримісний диван ціна на Тримісний диван Amadeo від 17 200 грн. Ціна від 16 684 грн.Подивитись
Greta Тримісний диван Тримісний диван Greta в Києві від 15 500 грн. Ціна від 15 035 грн.Подивитись
Claudia Тримісний диван Тримісний диван Claudia в Україні від 17 000 грн. Ціна від 16 490 грн.Подивитись
Greta Кутовий диван Кутовий диван Greta з доставкою від 20 000 грн. Ціна від 19 400 грн.Подивитись
Marcello Кутовий диван купити Кутовий диван Marcello від 15 500 грн. Ціна від 15 035 грн.Подивитись
Claudia Кутовий диван ціна на Кутовий диван Claudia від 19 800 грн. Ціна від 19 206 грн.Подивитись

pixelpixel