закрити
Телефони:
  • +38 044 333-49-15
  • +38 068 231-41-12
  • +38 099 437-56-06
  • info@pufetto.com

Диван французька розкладачка

Тип дивану
Рокзладний механізм
Ширина виробу
очистити

За вашим запитом нічого не знайдено.

Спробуйте змінити параметри фільтра.

Диван французька розкладачка – бюджетне зручне місце для сну і відпочинку

Серед широкого асортименту м’яких меблів найбільшою популярністю користується диван французька розкладачка. Це функціональний предмет інтер’єру, який оснащується еластичнім поліуретановим матрацом на ортопедичній решітці. Коли диван потрібно трансформувати у спальне місце, то подушки приймаються і конструкція в три рухи розгорається в повноцінне ліжко для спання. Ніжками слугують металічні підпори у вигляді дуги. Висока якість розкладної системи, яку також називають Міксотойл, дозволяє кожен день використовувати її для нічного відпочинку. Крім цього, завдяки компактним габаритам такі дивани не займають багато місця у кімнаті, тому можуть встановлюватись як у великих, так і малогабаритних квартирах.


Переваги, які має механізм французька розкладачка:

  1. легке та безшумне розкладання;
  2. рівна поверхня спального місця без стиків;
  3. достатньо висока надійність та довговічність конструкції;
  4. доступна ціна (порівняно зі схожими системами Нью Роллер та Седафлекс);
  5. невибагливість до типу підлоги приміщення (може бути ламинат чи килим).

Різноманіття диванів з французькою розкладачкою

Дивани з французькою розкладачкою виповнюються як правило у стриманому класичному стилі. Вони можуть мати різну конфігурацію (пряму, кутову, модульну) та розраховуватись на 2, 3 чи навіть 4 місця. Зазвичай, двомісний диван розкладається на одномісне ліжко, а тримісний чи кутовий у двомісне. Каркас та деталі французької розкладачки виготовляються із міцної сталі. У ролі оббивки виступають найсучасніші матеріали в широкому кольоровому спектрі. Вони виготовляються по спеціальним технологіям, що підвищує зносостійкість. Більшість тканин мають поліестеру основу, завдяки чому не мнуться, легко очищаються, не вбирають вологу та не вигоряють на сонці. Від типу оббивки залежить ціна дивану з французькою розкладачкою.

Розповсюджені види меблевих тканин:

Щоб купити якісний диван з механізмом французька розкладачка достатньо скористатись послугами магазину «Pufetto». Менеджери допоможуть вибрати в каталозі модель, яка буде підходити вам по усім параметрам. До кожного товару прикладаються розгорнуті характеристики, включно доступні варіанти оббивки. Замовляючи меблі у виробника, ви отримуєте суттєву економію та швидку доставку у любий куточок країни.
pixelpixel