меню
меню
меню
Pufetto
Pufetto меню
corner Каталог товарів
0 800 330 532 всі дзвінки безкоштовні
ua arrow ru Особистий кабінет Список бажань 0 Кошик товарів0

Який диван вибрати: ЄврокнижкаЯкий диван вибрати: Єврокнижка

Чому Єврокнижка - один з найпопулярніших розкладних диванів? При великому виборі на ринку попит на неї незмінно високий. Дізнайтеся, чому цей варіант продовжують купувати і з задоволенням використовувати.

Особливості конструкції

Розкладні дивани - практичне доповнення інтер'єру. Вони можуть «працювати» і як посадочні місця, і як ліжко. Механізм трансформації додається до найрізноманітніших диванів - прямих, кутових, великих, маленьких, дорогих, дешевих. Дивани Єврокнижка - одне з найбільш вдалих рішень в будь-якій категорії.

Ця модель розкладного механізму:

 • може вбудовуватися в дивани будь-якого розміру, дизайну;
 • проста за конструкцією, тому міцна і надійна;
 • розбирається, збирається за допомогою пари рухів;
 • підходить для гостьових диванів і щоденного сну;
 • робить спальне місце не довшим, а ширшим;
 • комплектується великим ящиком під постільну білизну;
 • не вимагає частого обслуговування;
 • витримує вагу до 240 кг.

Механізм розрахований на 25 000 циклів. Тобто він може розкладатися і складатися щодня вранці і ввечері більше 15 років.

На великий список переваг є своя «ложка дьогтю» - конструкція заснована на викатних роликах. Це неоднозначний мінус. Механізм із викатними роликами коштує дешевше, ніж поршневий. Але він менш міцний. Згодом, якщо його не змащувати, при розкладанні з'являться скрипи. Роликовий механізм вимагає більше зусиль для розкладання, але принцип дії єврокнижки робить різницю не дуже помітною. У цього механізму є один однозначний мінус - при трансформації меблі потрібно відсовувати від стіни.Двомісна єврокнижка

Що таке Єврокнижка

Класичний диван Єврокнижка – що це, з чого він складається? У складеному вигляді меблі виглядають як диван із прямою спинкою, широкими підлокітниками. У них немає знімних подушок. Меблі не стоять на високих ніжках - між ними і підлогою практично немає місця, присутні два однакових м'яких елемента - сидіння і спинка.

Функціональний компонент складається з двох однакових частин, що кріпляться до висувної частини дивана петлями. До кожної частини входить рама на шести роликах, пружина і синхронізатори. Механізм кріпиться до нерухомої частини каркаса, висувного елементу. Як розсовується диван Єврокнижка після установки механізму:

 • сидіння дивана викочується вперед (якщо на колесах) або висувається (якщо на ніжках);
 • спинка опускається «обличчям вниз, вперед» на простір, що звільнився.

Зміна положень в два етапи доступна дорослим і дітям - встановлювати меблі з таким механізмом можна навіть в дитячій кімнаті.

Збирається виріб в зворотному порядку. Спочатку піднімається сидіння, потім ховається висувний елемент. Якщо він на ніжках, доведеться докласти трохи зусиль, щоб підняти його. Модель на коліщатках заховати легше.Кутова модель єврокнижки

Чим відрізняється від інших диванів

Назва «Єврокнижка» - відсилка до «попередньої версії», тобто дивана-книжки. На перший погляд, вони дуже схожі. Але при найближчому розгляді збігів в конструкції знайдеться небагато. Чим диван Єврокнижка відрізняється від Книжки:

 • спальне місце рівне;
 • в рази легше розкласти, скласти;
 • спинка, сидіння не скріплені між собою;
 • висувну частину не потрібно піднімати, потім опускати;
 • в розкладеному вигляді є каркасний бортик між стіною і користувачем.

Крім зовнішньої схожості в складеному стані, у Книжки і Єврокнижки всього два збіги. Обидва механізми прості, обидва вимагають відсувати диван від стіни.

Книжка відноситься до розкладних диванів, а її «апгрейд» - до викотних. Вона має багато спільного з Дельфіном, Тахтою, Пумою, Пантографом. У них теж є незалежна висувна частина.Диван із механізмом трансформації Єврокнижка

Коли вигідно купувати

Єврокнижка - найкращий з бюджетних трансформаційних механізмів. За зручністю використання, універсальністю вона «обставляє» Седафлекс, Французьку розкладачку. Коли постає питання, який диван вибрати, Єврокнижка завжди виявляється серед найімовірніших варіантів.

Не кожна Єврокнижка - то, що вам потрібно. При її купівлі потрібно простежити за якістю оббивки, наповнювача. Оббивка повинна бути міцною. Частини виробу при трансформації тертимуться одна об одну - важливо, щоб в цих місцях оббивка зберігала свіжий вигляд. «Небезпечні зони», на які припадає найінтенсивніший вплив, - це бічні сторони підстави і спинки.

Щоб спати було зручно, наповнювач повинен включати пружинний блок. Незалежний пружинний блок з анатомічним ефектом - найкращий вибір для щоденного сну. У гостьовому дивані можна використовувати дешевші пружини Боннель. Поверх пружин повинен бути пом'якшувальний шар формованого пінополіуретану.

Розмір приміщення для цього виду трансформації не дуже важливий. Розкладання відбувається не в довжину, а в ширину. Довжина спального місця така ж, як довжина виробу - вона не нарощується. Після розкладання збільшиться його ширина. Схожий ефект дає трансформація з механізмом Дельфін в кутових диванах. Розкладання в ширину дозволяє ставити диван Єврокнижку перед будь-якими предметами, які ви не хочете рухати.

Найкраще вибирати довгу тримісну модель, пряму або кутову. Кутовий диван забезпечить найбільше спальне місце, а прямий буде простіше вписати в інтер'єр. Диван простий в конструкції і легкий. Це дозволить вибрати великий виріб з якісної тканини. Ціна буде прийнятною. Якщо вам потрібен недорогий, довговічний диван для сну, обов'язково зверніть увагу на Єврокнижку.Лишити відгук: